Milletimizi muhalefetin acziyetine bırakmayız Milletimizi muhalefetin acziyetine bırakmayız
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; AK Parti vekillerinin Genel Kurul'da toplantılara katılmada sıkıntı oluşturduklarını ve bu duruma üzüldüğü belirterek vekilleri uyardı.

Bakan Dönmez: “Sabırsızlıkla beklediğimiz an artık yaklaşıyor” Bakan Dönmez: “Sabırsızlıkla beklediğimiz an artık yaklaşıyor”

Erdoğan konuşmasında şunları söyledi:

"Değerli arkadaşlar bu millet kendi kasasından, kendi kesesinden maaşı veriyor ve bu maaşla beraber milletvekili arkadaşlarımız bu görevi yapıyor. Ama Genel Kurul'da eğer yoklamalarda benim milletvekili arkadaşlarım bulunmazsa, ki dün böyle oldu; bu millet hakkını sizlere helal etmez helal etmez. Eğer kim gelmediyse ben de onlara hakkımı helal etmiyorum. Çünkü bu sıradan bir olay değil, eğer milletvekili adayı olmuşsan arkadaş burada görevini hakkıyla yerine getireceksin. Eğer hakkıyla yerine görevini getirmiyorsan bu millet sana hakkını helal etmez ve aldığınız maaşlar haramdır haram, bunu da böyle bilin" ifadelerini kullandı.