New Balance 408 Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır? New Balance 408 Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kentte para dilenen 3 çocuğu ve annelerini suçüstü yakaladı. 
Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kamuya açık yerlerde konuşlanarak gerek işyerlerinden gerekse yolda vatandaşlardan para dilenen 3 çocuk ve annelerini suçüstü yakaladı.
Çocuklarını dilendirerek istismar eden annenin üzerinde bulunan 230 TL'ye el konuldu.
Üzerindeki paraya el konuldu
Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezini mesken tutan dilencilere karşı operasyonlarına devam ediyor. Ramazan ayını fırsat bilerek vatandaşların dini ve vicdani duygularını istismar eden dilencilerden bir anne ve 3 çocuğu Zabıta ekiplerinin dikkati sayesinde suçüstü yakalandı. Çocuklarının dükkan sahipleri ve sokaktaki vatandaşlardan para istemesine göz yuman anne bir süre takip edilmesinin ardından ekiplerce Zabıta Karakolu'na götürüldü. Burada hakkında Kabahatler Kanunu çerçevesinde işlem yapılan annenin, üzerinde bulunan 230 TL'ye de el konuldu.
Duygu istismarına geçit vermeyecekler
Vatandaşların dini duygularının istismar edilmesine karşı sahada sürekli denetim yapıldığını belirten Zabıta Müdürlüğü, özellikle çocuklarını dilendiren ailelere karşı vatandaş ihbarlarının da değerlendirildiğini ve duygu istismarına geçit verilmeyeceğini ifade etti. (İHA)

Editör: Murat Barutçu