AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, eski Milletvekili Özcan Ulupınar’ın Devrek Belediye Başkanı Adayı olarak gösterilmesi ile ilgili konuştu. Devrek Belediyesi’nde ciddi sorunların olduğuna dikkat çeken Çağlayan, bu durumu sadece Özcan Ulupınar gibi tecrübeli siyasetçilerin çözebileceğini ifade etti.

Konu ile ilgili konuşan Ulupınar, “Özcan Ulupınar'ın merkezde adı geçti ancak Devrek'ten aday oldu. Özcan Ulupınar bizim için çok kıymetlidir. Daha önce milletvekilliğimizi ve belediye başkanlığımızı yapmış onun tecrübesinden faydalanması gerekiyordu.

Zonguldak yine Türkiye gündeminde! Polise tehdit, Başörtülü kasiyere hakaret... Zonguldak yine Türkiye gündeminde! Polise tehdit, Başörtülü kasiyere hakaret...

Zonguldak merkez'de de adı geçti ancak genel merkezimiz burada mevcut belediye başkanımızla Devrek'te de Özcan Beyle yola devam etmek kararı almıştır.

Devrek'te çok büyük sıkıntılar var. Devrek'teki sorunları ancak Özcan bey gibi sevilen ve tecrübeli bir isim halledebilir.

Gerek yatırımsal gerekse adliyeye intikal eden sorunlar var. Bu noktada Özcan bey Devrek için isabet olmuştur.” ifadelerine yer verdi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

WhatsApp-Image-2024-02-12-at-13.21.34

Editör: Murat Barutçu