Çaycumalı uzman çavuş dehşet saçtı! 3 ölü! Çaycumalı uzman çavuş dehşet saçtı! 3 ölü!

Zonguldak'ta faaliyet gösteren ulusal bir zincir market, şehirdeki bir beldeye yeni bir şube açma niyetiyle harekete geçti. Ancak, bu süreç, belediye başkanının beklenmedik talepleri nedeniyle karmaşık bir hal aldı.

Zincir market, beldeye bir şube açmak için gerekli prosedürleri takip etti ve uygun bir dükkanı belirledi. Ancak işler beklemedik bir dönemece girdi. Belde belediye başkanı, kendi sahibi olduğu bir dükkanı market zincirine kiralamayı teklif etti. Market yetkilileri, dükkanın incelenmesinin ardından, bu teklifi kabul ettiler ve dükkanın uygun olduğuna karar verdiler.

araba-3

Ancak, sürpriz bir gelişme yaşandı. Belediye başkanı, dükkanın kiralanabilmesi karşılığında kendisine son model bir araba istedi. Firma yetkilileri, bu talep karşısında şok yaşadılar ve bu isteği kabul etmek istemediler. Sonucunda, firmanın beldeye yeni bir şube açma planları suya düştü ve dükkanı kiralamaktan vazgeçtiler.

Firma yetkilileri, kendi çıkarları doğrultusunda, belde için önemli bir kurumsal marketin açılışının önüne geçen belediye başkanına tepki gösterdi. Bu olay, yeni bir marketin şubesinin açılmasını bekleyen vatandaşlar arasında tartışmalara neden oldu.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

ZBEÜ ile Düzce Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı ZBEÜ ile Düzce Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı

Uzman Çavuş katliam yaptı; Ölü sayısı 3'e yükseldi Uzman Çavuş katliam yaptı; Ölü sayısı 3'e yükseldi

'Kümeste tavuklar rahat olsun’ kavgası 'Kümeste tavuklar rahat olsun’ kavgası

Kıraç’tan Cumhuriyetin 100. Yıl Marşı Kıraç’tan Cumhuriyetin 100. Yıl Marşı

Tanju Özcan: Ak Parti, MHP beni havada kapar Tanju Özcan: Ak Parti, MHP beni havada kapar

Editör: Murat Barutçu