Zonguldak Haber- Ramazan Bayramı’nın ikinci günü lunaparka gitmek için evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Ö.K.’nin ailesi, kızının can güvenliğinden endişe duyuyor.

Kozlu’da bulunan lunaparka giden ve orada İstanbul’dan geldiği iddia edilen H.D. ile birlikte İstanbul’a giden Ö. K.’den haber alamayan baba Metin Kocasoy, karakola giderek suç duyurusunda bulundu.

Kızı ile 13 gündür görüşemeyen Kocasoy, H.D’nin babaannesi A.D.’ye ulaşarak kızının getirilmesini istedi. Kocasoy aldığı cevap karşısında bir kez daha şok yaşadı. İddiaya göre A.D., baba Kocasoy’a 50 bin TL başlık parası teklifinde bulunarak, “Aramızda anlaşalım” dedi.

Metin Kocasoy ise böyle bir şeyin mümkün olmadığı ve adalet önünde hesaplaşacakları yönünde cevap verdi.  (Haber: Fadime YILMAZ ELMA)

WhatsApp-Image-2023-05-04-at-17.18.24

WhatsApp-Image-2023-05-04-at-17.19.02

Ereğli’de işçinin feci ölümü! Ereğli’de işçinin feci ölümü!

Sevgililer gününde canice öldürülen  genç kız ‘Tetikçi' çıktı! Sevgililer gününde canice öldürülen genç kız ‘Tetikçi' çıktı!

Çaycumalı kayıp kuaförden bir sevindirici bir de üzücü haber Çaycumalı kayıp kuaförden bir sevindirici bir de üzücü haber

Çaycuma'da kaza! takla atıp bankete savruldu Çaycuma'da kaza! takla atıp bankete savruldu

Memleket Partisi’nde sular durulmuyor. Karakolluk oldular! Memleket Partisi’nde sular durulmuyor. Karakolluk oldular!

Editör: Murat Barutçu