Fındık bahçesinde yangın! Fındık bahçesinde yangın!

Zonguldak Haber - Antalya'da yaşamını kaybeden Zonguldak Barosu üyelerinden Avukat Fikret Güngör için Alaplı Adliye binasında cenaze töreni düzenlendi.

Adliyede düzenlenen cenaze törenine, Zonguldak Baro Başkanı Türker Kapkaç, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, hakim, savcı, yönetim kurulu üyeleri, önceki dönem baro başkanları, Zonguldak, Devrek, Çaycuma, Ereğli, avukatlar, ailesi ve yakınları katıldı. Törende bir dakikalık saygı duruşu ve merhum Fikret Güngör'ün Zonguldak Baro Başkanı Türker Kapkaç'ın yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

“Değerli Hakim, avukat ve savcılarım, adliyenin değerli çalışanları, Baro için acı bir gün. Ne yazık ki bugün üzüntü ve acı dolu bir günü yaşıyoruz. Değerli büyüğümüz Avukat Fikret Güngör renkli bir kişiydi. Aramızdan ayrıldığından dolayı üzüntü içindeyiz. Değerli üstadımız Av. Fikret Güngör abimize Allah’tan rahmet diliyor, ailenin tüm fertlerine sabır ve başsağlığı diliyorum.”

Merhum Av. Fikret Güngör'ün Adliye Binasının önünde helallik alındıktan sonra kalabalık bir meslektaş ve sevenlerinin eşliğinde Merkez Camisine götürüldü. Burada cuma namazı ardından kılınan cenaze namazından sonra Alaplı Tepeköy Aile mezarlığına defnedildi. İHA

AW904864_07

AW904864_06

AW904864_05

AW904864_04

AW904864_02

AW904864_03

AW904864_01

Şehre uyuşturucu sokarken yakalandılar Şehre uyuşturucu sokarken yakalandılar

Ereğli’de Çevre Şenliği Ereğli’de Çevre Şenliği

Viyadükün ayakları takılmaya başlandı Viyadükün ayakları takılmaya başlandı

Tokses, Yılın En Başarılı Fotoğrafçısı ödülünü aldı Tokses, Yılın En Başarılı Fotoğrafçısı ödülünü aldı

Editör: Virda Şahin