Geçen sezonun flaş oyuncusuydu... Zonguldak’a veda etti Geçen sezonun flaş oyuncusuydu... Zonguldak’a veda etti

Mustafa Sarıoğlu; 'Emekli perişan oldu' Mustafa Sarıoğlu; 'Emekli perişan oldu'

Zonguldak Kuyumcular Derneği Başkanı Nihat Çetin Çelik, altının gram fiyatının sene sonunda 2 bin lirayı göreceğini söyledi.

Geçtiğimiz Ocak ayında altının yükseleceği ve gramının 1650 liraları göreceği yönünde açıklamalarda bulunan Zonguldak Kuyumcular Derneği Başkanı Nihat Çetin Çelik, yeni bir tahminde bulundu. Çelik’in yeni tahmini yılsonunda altının gramının 2 bin lirayı aşacağı yönünde oldu.

Kötü haber geldi! Zam için görüşmeler başlıyor Kötü haber geldi! Zam için görüşmeler başlıyor

Çelik, konu ile ilgili olarak, “2 Ocak da söylemiştim, 1650 bandında olacak altın diye. 1630 TL şu an. 24 ayar altından bahsediyoruz. Söylemiş olduğumuz oran gerçekleşti. Gram altında 2000 TL bandını bekliyoruz. Sebebini izah edeyim, ons artacak. Amerika’nın faiz artırımı bir yerde bitecek. Amerikan ekonomisinde çok büyük sıkıntılara neden oluyor, o sebepten çok büyük sıkıntılara neden olduğundan dolayı faizi düşürme kararı başladığında altın çok ciddi olarak ons bazında yükselecek. Buda gram altını 2000 TL’yi taşıyacak. Sene sonunda 2000 liraları çok net göreceğiz.” İfadelerine yer verdi. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Meteoroloji uyardı: ‘Oraj’ geliyor! Meteoroloji uyardı: ‘Oraj’ geliyor!

Zonguldak’ta rekor kırıldı! Zonguldak’ta rekor kırıldı!

Editör: Virda Şahin