Zonguldak'ta 2023 yılı böyle geçti! Zonguldak'ta 2023 yılı böyle geçti!

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda; Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri, İl Başkanı, İlçe Başkanı ve aday adayları bir araya geldi.
Aday adaylarının kendilerini tanıttığı toplantıda, seçim süreci hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Toplantının ardından “ Kdz. Ereğli’de Partimizin aday adayları ile bir araya geldik “ notuyla açıklamada bulunan Ak Parti Z Zonguldak Milletvekili Avcı, açıklamasında şöyle dedi “
“Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu, aday adayları tanıtım toplantısında partimizden aday aday olan arkadaşlarımızla bir araya geldik. Toplantımızda, aday adaylarımız kendilerini tanıttılar, seçimler üzerinde değerlendirmelerde bulunduk.31 Mart’ta inşallah, Kdz. Ereğli’mizi yeniden özlediği AK Parti Belediyeciliği ile buluşturacağız. Toplantımız hayırlara vesile olsun."
Toplantıda ayrıca Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Saffet Bozkurt, Ahmet Çolakoğlu, İl Başkanı Mustafa Çağlayan katıldı. İHA

Kayıplara karışan Alzheimer hastası için ekipler seferber oldu! Kayıplara karışan Alzheimer hastası için ekipler seferber oldu!

Atlarla yaptığı akrobasi yürekleri hoplatıyor Atlarla yaptığı akrobasi yürekleri hoplatıyor

Evi kurşun yağmuruna tuttular! Evi kurşun yağmuruna tuttular!

Ereğli’den acı haber geldi: 7 yaşındaki çocuk boğularak can verdi! Ereğli’den acı haber geldi: 7 yaşındaki çocuk boğularak can verdi!

Yüksek hızla araç kullanan fenomene ceza! Yüksek hızla araç kullanan fenomene ceza!

'Sizi mermi manyağı yaparım' dedi evi pompalı tüfekle kurşuna tuttu! 'Sizi mermi manyağı yaparım' dedi evi pompalı tüfekle kurşuna tuttu!

Zamlar cebe girmeden etiketlere yansıdı Zamlar cebe girmeden etiketlere yansıdı

Hal kompleksinde kanlı karşılaşma! Hal kompleksinde kanlı karşılaşma!

Editör: Virda Şahin