AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, parti binasında basın mensupları ile bir araya geldi. Çağlayan burada dikkat çeken açıklamalara yer verdi. Bu kapsamda TTK’nın gelişimi konusuna da değinen Çağlayan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar’ın TTK’yı büyüteceğini ve bu şekilde işçi alımlarının da artacağını söyledi.

Vali Hacıbektaşoğlu tek tek açıkladı! Kilolarca uyuşturucu yakalandı! Vali Hacıbektaşoğlu tek tek açıkladı! Kilolarca uyuşturucu yakalandı!

Çağlayan’ın konu ile ilgili açıklaması şu şekilde:

“Enerji Bakanımız işin ehli. Sayın bakanımız, geçmişten bu yana çok iyi çalışmalar yapmış, liyakatli, elini değdirdiği ye büyütmüş çok önemli bir isim. TTK’yı büyüteceğinden bahsetti. Bunu yaptığımız toplantılarda gelen bakan yardımcılarımız ve ilgili genel müdürlerimiz ile bazı çalışmalarım başlangıcını yaptık. TTK’nın büyüdüğüne hep birlikte şahitlik edeceğiz. TTK büyüdükçe işçi alımının da artacağını, emekliler olduğu zaman emeklilerin yerine de işçi alacağız. Bakanımız bu konuda çok pozitif.” dedi. (Haber: Fadime YILMAZ ELMA)

Editör: Murat Barutçu