AW069956_03

İşler çığırından çıktı! “İki hafta hamileyim, çocuğuma baba arıyorum” İşler çığırından çıktı! “İki hafta hamileyim, çocuğuma baba arıyorum”

Boşanma davalarında kadınları ilgilendiren emsal karar! Boşanma davalarında kadınları ilgilendiren emsal karar!

Çankırı Haber - Çankırı’nın Ilgaz ilçesinde bahçeye giren saldırgan ayı ağaçları parçalamaya çalıştı. Vatandaşlar, "koca oğlan" diye bağırdıkları ayının kendilerine saldırmaya çalışması üzerine büyük panik yaşadı.

Olay, Çankırı’nın Ilgaz ilçesine bağlı Yenidemirciler köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, köyde bulunan bir bahçeye giren ayı ile karşılaşan vatandaşlar, "koca oğlan" diye bağırarak uzaklaştırmaya çalıştı. Ağaçları parçalamaya çalışan ayı bir süre sonra kendisine bağıran vatandaşlara doğru koşmaya başladı. Kendilerine saldırmak isteyen ayının koştuğunu gören vatandaşlar büyük panik yaşadı.

O anlar ise cep telefonu ile görüntülendi. Görüntülerde, ayının bahçedeki ağaçları parçalamaya çalıştığı anlar yer alıyor. Vatandaşlar ise "koca oğlan" diye seslendikleri ayının bir süre sonra kendilerine doğru koştuğunu görünce panik yaşıyor. İHA

AW069956_04

AW069956_02

İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 4 yaralı İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 4 yaralı

Lodos hayatı felç etti! Lodos hayatı felç etti!

Metruk binada dehşet! Sevgilime yazdın deyip darp etti! Metruk binada dehşet! Sevgilime yazdın deyip darp etti!

Gelin bisiklete bindi, 'ya nasip' dedi Gelin bisiklete bindi, 'ya nasip' dedi

Editör: Virda Şahin