İzmir Haber - İzmir'in Urla ilçesinde 26 gündür kayıp olarak aranan tur teknesi sahibinden acı haber geldi. Ağaca asılı halde cansız bedeni bulunan adamın cenazesi İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Urla ilçesi Özbek Mahallesi'nde yaşayan ve tekneyle balık turları düzenleyerek geçimini sağlayan Ali Günaltın (51), 13 Mayıs günü bisikletiyle gezintiye çıktıktan sonra kayboldu. Günaltın'dan haber alamayan yakınları, durumu jandarmaya bildirerek kayıp başvurusunda bulundu. Jandarma, AFAD ve yakınları, Ali Günaltın'ı bulmak için günlerdir yoğun çaba sarfederken, Urla genelindeki koylar, ormanlık alanlar ve dağlık arazilerdeki arama çalışmalarından sonuç alınamadı. Günaltın'ın ortaya çıkan bir evin güvenlik kamerasınca kaydedilen son görüntülerinde ise, evden çıktıktan sonra mahallede giderken bisikletiyle yolculuk yaptığı görülmüştü.

CANSIZ BEDENİ AĞACA ASILI HALDE BULUNDU

13 Mayıs'tan bu yana kayıp olarak aranan Ali Günaltın'dan bugün üzücü haber geldi. Jandarma ekipleri, Ali Günaltın'ın cesedini, Özbek Mahallesi yakınlarındaki ormanlık alanda ağaca asılı haldi buldu.

İntihar ettiği düşünülen Ali Günaltın'ın cenazesi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Talihsiz adamın ölüm nedeni burada yapılacak olan otopsinin ardından belirlenecek.

Alevlere teslim olan otobüs küle döndü Alevlere teslim olan otobüs küle döndü

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor. İHA

AW910462_01

AW910462_02

Kafası asansöre sıkışan kadın feci şekilde öldü! Kafası asansöre sıkışan kadın feci şekilde öldü!

Korkunç olay! Eşini pompalıyla öldürüp, intihar etti Korkunç olay! Eşini pompalıyla öldürüp, intihar etti

DKMP Milli Egemenlik Parkı’nda bahar şenliği düzenledi DKMP Milli Egemenlik Parkı’nda bahar şenliği düzenledi

Çaycuma Spor Olsun SK İzmir’de Çaycuma’yı temsil edecekler Çaycuma Spor Olsun SK İzmir’de Çaycuma’yı temsil edecekler