"Zonguldak’ta büyük yatırımlar gerçekleşiyor"

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen beraberinde Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan ile birlikte Memur Sen İl Temsilciliğini ziyaret etti.

"Zonguldak’ta büyük yatırımlar gerçekleşiyor"
10 Ocak 2022 Pazartesi 16:10

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen beraberinde Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan ile birlikte Memur Sen İl Temsilciliğini ziyaret etti.

Türkmen ve Alan’ı Memur Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar ile kendisine bağlı sendikalar ve üyeler karşıladı.

Memur Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek AK Parti Milletvekili Polat Türkmen ve Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’a teşekkür ederek, “Yatırımların bir an önce tamamlanmasını istiyoruz” diyerek şunları söyledi:

“Zonguldak’ta son günlerde atan yatırımlar için mutluyuz ancak geç kalındı. Sahil projesi ve Zonguldak Filyos yolunda çok geç kalındı. Lavuar projesi de aynı. Dileğimiz bu projelerin yatırımların bir an önce tamamlanmasını bekliyoruz” dedi.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan da ziyarette yaptığı konuşmada, “Cumhurbaşkanımızın ziyaretine hazırlanıyoruz” diyerek şöyle dedi:

“Burada olmaktan son derece mutluyuz. Memur Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar hocamız gördüğü her eksiği söylüyor. Bu huyunu çok seviyoruz. Sahil ile ilgili eleştirilerinde haklı buluyoruz. Sahil projesi en kısa zamanda açılacak yüklenici firma ile sıkıntılar yaşandığı için aksama oldu. Lavuar alanı Zonguldak’ın kanayan yarası senelerdir sürüyor ama en kısa sürede buna da çözüm bulacağız. Malum 22 aya yakındır salgınla mücadele ediyoruz. Allah inşallah en kısa sürede bizi bundan kurtarır. Ona rağmen yıllardır Zonguldak hasret kaldığı yatırımlara kavuşuyor. İnşallah 22 Ocakta Cumhurbaşkanımız tekrar Zonguldak’ımıza geliyor onun hazırlıklarını yapıyoruz. Tekrar idareciler ve gazeteciler gününüzü kutluyorum”

ZONGULDAK'TA BÜYÜK YATIRIMLAR GERÇEKLEŞİYOR

Ziyarette son olarak konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, “Değerli başkanımın söylediği şeyler önemli şeyler çağ nasıl atlanır bu dönemde daha belirgin hale gelmiştir. Dünya bunu görmüştür. Bu süre zarfında Cenab-ı hakkın ülkemize verdiği doğal afetleri gördük bugünümüze şükürler olsun dememiz gerekiyor. Cumhurbaşkanımızın ne gecesi ne gündüzü var sizlerde görüyorsunuz. Eksiklerimiz tabi ki var ama yerel idareler işi AK Partinin işidir. Zonguldak’taki gelişimi görüyorsunuz. Belediye başkanımız başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Sivil toplum örgütlerine ve gazeteci arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Eksikleri görüp söylüyorlar imkanlarımızı doğru kullanmakta fayda var. Ücretli öğretmen maaşlarında evet sıkıntılar var yapılan zamlar da sıkıntılar var ama ekonomi biraz daha düzeldiği zaman devletimizin ne imkanı varsa bunu sarf etmekte hiç çekinmez.

Dünyada dört kat artan doğal gazın biz dörtte ikisini ödüyoruz. Aynı şekilde elektrikte de aynı şekilde ama ister istemez fiyat artışı oluyor. Devlet karşılamasına rağmen bu zamlara yansıyor.

Milleti yaşatacaksın ki devlet yaşasın cümlesini ideoloji haline getirdik. Zonguldak adına çok büyük yatırımlar oluyor yaptıklarımızın sadece 8 kat trilyonu kara yoluna yaptık. Filyos projesi ülkemize ve yöremize gelmesinin bu bölgemize canlılık verecek. Milli Eğitim bakanımızda gelecek ve bu konuda ki eksiklerimizi tamamlayıp inşallah eğitim alanında ki açıkları da kapatacağız. Tekrar idareciler ve gazeteciler gününüzü kutluyorum” dedi. (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/safakgazete/public_html/index.php on line 344