Kutayer, “Gelecek Partisi çığ gibi büyüyor”

Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Mustafa Kutayer, güçlü parti anlayışlarıyla Türkiye’de mihenk taşı olacaklarını, siyasete kalıcı olarak hizmet vereceklerini söyledi.

Kutayer, “Gelecek Partisi çığ gibi büyüyor”
24 Mart 2021 Çarşamba 13:33

Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Mustafa Kutayer, güçlü parti anlayışlarıyla Türkiye’de mihenk taşı olacaklarını, siyasete kalıcı olarak hizmet vereceklerini söyledi.

Türkiye’de sıkıntıların had safhada olduğunu belirten Kutayer, “Eğitimden sağlığa, ekonomiden tarıma, ulaşımdan sosyal projelere kadar birçok eksiklerimiz var. Biz bunlarla baş edebilecek güçte ve bilinçteyiz. Son seçilmiş tecrübeli başbakanımız liderliğinde yeni Türkiye bizleri bekliyor. Meşaleyi Genel Başkanımız yaktı bizde bu meşaleyi yakan genel başkanımızın önderliğinde ülkemiz ve Zonguldak’ımız için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Mustafa Kutayer, yönetimi, ilçe başkanları ve üyeleriyle birlikte bir kafede basın toplantısı düzenledi. Toplantıya katılacak olan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, cenazesi nedeniyle toplantıya katılamadı.

Türkiye’de siyasette kalıcı olarak hizmet vereceğiz diyen Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Mustafa Kutayer, gazetecilere yaptığı açıklamasına şöyle devam etti:

İL YÖNETİM KURULUNDA GÖREV DAĞILIMLARINI YAPTIK

“Gelecek Partisi Zonguldak ailesi olarak 22 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleştirilen il kongresinden sonra inişler ve çıkışlar yaşadık. 26 Aralık 2020 tarihinde Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun vermiş olduğu yetkiyle beraber ilerleme ve büyüme adına köklü değişimlerde bulunduk. Bunlardan ilki il yönetim kurulu adına yapılan değişiklikti. Biz Zonguldak’ta 2 aylık süreci bitirdik. İl yönetim kurulumuzda görev dağılımını yaptık yarından itibaren sahalarda olacağız. Artık il ve ilçe başkanlıklarında oturmayacağız. Vatandaşlarımızın, halkımızın, esnaflarımızın yanında olacağız ve görüş alışverişlerinde bulunacağız. Gelecek Partisi başta Zonguldak olmak üzere çığ gibi büyüyen gelecek sevdalısı halkımızın teveccühleriyle Türkiye’yi muhasır medeniyetler seviyesine yükseltip daha ileriye götürmek için var gücüyle çalışıyor. Yapılan çalışmalarımı halkımız tarafından ilgi görüyor ve biz bunlarla gurur duyuyoruz. Cesur, şeffaf, saygı ve sevgi barındıran bir anlayışla çıktığımız bu yolda yorulmadan, yılmadan güçlü parti anlayışımızla Türkiye’de mihenk taşı olacağız. Türkiye’de deneyimli önderimiz Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ışığında siyasette kalıcı olarak hizmet vereceğiz.

YENİ TÜRKİYE BİZLERİ BEKLİYOR

Bizlere partimizin kurulum aşamasında yapamazlar, teşkilatlanamazlar, üye bulamazlar, kongrelerini gerçekleştiremezler dediler. Allah’ımıza hamt olsun üyelerimizi yapıyoruz, kongrelerimizi gerçekleştiriyoruz, Türkiye’nin hemen hemen her ilinde teşkilatlanmalarımızı bitirdik. Artık emeklemekten çıktık, yürümeye başladık seçimlerden sonrada koşmaya başlayacağız. Bu bizim ve teşkilatlarımızın özverili çalışmalarıyla olacak. Ülkemizde sıkıntılar had safhada. Eğitimden sağlığa, ekonomiden tarıma, ulaşımdan sosyal projelere kadar birçok eksiklerimiz var. Biz bunlarla baş edebilecek güçte ve bilinçteyiz. Son seçilmiş tecrübeli başbakanımız liderliğinde yeni Türkiye bizleri bekliyor. Biz genel başkanımızla saygı ve sevgi barındıran bir anlayışla yola çıktık. Biz politikadan önce insana önem veriyoruz. Partimiz öyle zengin ki 153 kişiden oluşan kurucular kurulu üyelerimizde insan ayrımı yok. Meşaleyi Genel Başkanımız yaktı bizde bu meşaleyi yakan genel başkanımızın önderliğinde ülkemiz ve Zonguldak’ımız için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” Haber: Seçkin KIRARSLAN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.