Yakalandı Haberleri

yakalandı haberleri ve güncel yakalandı gelişmeleri, yakalandı ile ilgili tüm video, yakalandı fotoğrafları ve yakalandı haberleri Şafak Gazetesi sitemizde


Türkiye Gündemi

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde telefonla aradıkları yaşlı kadını dolandıran şahıslar, Bursa Karacabey’de kıskıvrak yakalandı.

Kastamonu

Kastamonu'da "kasten öldürme" suçundan 13 yıl hapis cezası ile aranan bir şüpheli, JASAT (Jandarma Dedektifleri) ekipleri tarafından yakalanarak tutuklandı.

Kastamonu

Kastamonu'da 14 yıl hapis cezasıyla aranan bir şahıs, jandarma ekipleri tarafından yakalanarak cezaevine teslim edildi.

Türkiye Gündemi

Kastamonu'da, "kasten adam öldürme" ve "tefecilik" suçlarından toplamda 19 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir hükümlü, Jandarma Suç Araştırma Timi...

Türkiye Gündemi

Esenyurt’ta düzenlenen operasyonda Fetullah Gülen’in abisi Kutbettin Gülen’in kızı Asiye Gülen ile imam nikahlı eşi Mustafa Çamyar yakalanarak gözaltına alındı.

Türkiye Gündemi

Kars'ta, kadın kıyafeti giyen bir şüpheli, kendisini tanıyan bir ailenin ihbarı sonucu yakalandı.

Zonguldak

Zonguldak’ta eski bir binadan demir çalmaya çalışan M.D isimli şahıs suç üstü yakalandı.

Asayiş

Zonguldak’ta emniyet ekiplerinin yaptığı uygulamadan noktasından kaçan şüpheli şahıs kısa sürede kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı.

Asayiş

Zonguldak’ta Hentbol Antrenörü olarak görev yapan Buket Y.’yi 6 yerinden bıçaklayan Murat P. ikamet ettiği evde yakalandı.

Zonguldak

Zonguldak’ta hırsızlık suçundan aranan şüpheli, kent merkezinde yakalanarak tutuklandı. Zonguldak’ta hırsızlık suçundan aranan şüpheli...