Su kesintisi Haberleri

su kesintisi haberleri ve güncel su kesintisi gelişmeleri, su kesintisi ile ilgili tüm video, su kesintisi fotoğrafları ve su kesintisi haberleri Şafak Gazetesi sitemizde


Kilimli

Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde su altyapı çalışmaları nedeniyle yarın su kesintisi yapılacağı duyuruldu.

Zonguldak

Zonguldak merkeze bağlı Meşrutiyet Mahallesi’nde uzun süredir devam eden su kesintisi sorunu vatandaşların tepkisine yol açıyor.

Kdz. Ereğli’nin içme suyu ihtiyacının karşılandığı Kdz. Ereğli Belediyesi Süleymanbeyler Arıtma Tesisi’nde Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından trafo değişimi yapılacak.

Zonguldak

Zonguldak Belediyesi uyardı, 07.11. 2023 (Salı) günü il genelinde sular kesilecek

Bartın

Bartın Üniversitesi Kutlubey Yerleşkesinde bulunan KYK Kız Yurdu'nda su kesintisi yaşanması, öğrencileri isyan ettirdi.

Türkiye Gündemi

Kastamonu’nun Çatalzeytin ilçesinde meslek yüksekokulu olarak kullanılan binanın farklı bir binaya taşınması sonrasında mahalleye verilen sularda kesinti yaşanmaya başlandı.

Zonguldak

Zonguldak Belediyesi sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Kilimli, Çatalağzı, Gelik bölgelerinde medyana gelen arıza nedeniyle 5 mahallede su kesintisi yaşanacağını...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde gerçekleşecek su kesintisi belediye tarafından duyuruldu.

Çaycuma

Turistik tatil beldelerinden olan Filyos'ta su krizi yaşanmaya başladı.

Türkiye Gündemi

2 gün önce yaşanan su kesintisi tepkiye neden olurken, patlayan boruların değişeceği ve suyun en geç pazartesi günü verileceği öğrenildi.

Zonguldak

Zonguldak Belediyesi, kentte yaşanan su kesintisinin arızadan kaynaklı olduğunu bildirdi.

Gökçebey

Gökçebey Belediyesi tarafından elektrik kesintileri yüzünden ilçede su sorunu yaşanmasının önüne geçilmek amacı ile keson kuyulara jeneratör takviyesi yapıldı.