Meral Akşener Haberleri

Meral Akşener haberleri ve güncel Meral Akşener gelişmeleri, Meral Akşener ile ilgili tüm video, Meral Akşener fotoğrafları ve Meral Akşener haberleri Şafak Gazetesi sitemizde


Siyaset

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 17.00'de İYİ Parti'nin önceki Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya gelecek.

Siyaset

Altılı masadan bir kalkıp bir oturmanın bedelini genel başkanlıktan olarak ödüyor

Siyaset

İYİ Parti Genel Başkanlığına adaylığını ilan eden Günay Kodaz iddialı

Türkiye Gündemi

“Genel Başkanın kaprisleri yüzünden tarihi bir galibiyete ortak olmayı kaçırdık” diyenler Akşener’in istifasını istiyor

Siyaset

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçim sonrasında yaptığı açıklamada, olağanüstü kongreye gidileceğini söyledi.

Siyaset

AKP: “Cumhurbaşkanımız 5 bin Tl zam düşünüyor” AKŞENER: “Emekliye 5 bin yetmez 11 bin ver”

Karabük

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, belediye başkanı adaylarına destek istemek için Karabük’e geldi.

Türkiye Gündemi

Kahramanmaraş depremlerinde evini ve iş yerini kaybeden depremzede vatandaş, seçim döneminde sosyal medyadan yaptığı yorum için kendisine dava açan İYİ...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, viral enfeksiyon geçiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Siyaset

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Biz ittifak sisteminden vazgeçtik. İttifak sistemini reddediyoruz. İttifak sistemiyle yol yürümeyeceğiz” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ittifak sistemi üzerinden hem iktidar hem de muhalefet yüklenerek, “Önümüzdeki yerel seçimlerde ise İYİ...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türk siyasetinde önemli bir başlangıç olacağı vurgusuyla duyurulan program kapsamında Afyonkarahisar'da konuştu.