Kayıp Haberleri

kayıp haberleri ve güncel kayıp gelişmeleri, kayıp ile ilgili tüm video, kayıp fotoğrafları ve kayıp haberleri Şafak Gazetesi sitemizde


Zonguldak

Dün öğle saatlerinde evinden ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan Hüseyin Şalvarcıoğlu her yerde aranıyor.

Türkiye Gündemi

Arife günüden bu yana kayıp olan Mehmet Döner’in cansız bedeni, çalıştığı inşaat alanının yaklaşık 100 metre ilerisinde bulundu.

Asayiş

Köprüden dereye uçan otomobilden 3 kişi canını son anda kurtardı. Dalgıçların arama yaptığı derede otomobilin arka koltuğu 1 kilometre uzaklıkta...

Zonguldak

Zonguldak’ta üniversite mevkiinde kaybolan kedi için cins kedi için sahibi sever oldu.

Rojda ve Bengüsu’nun aileleri kayıp kızlarını merak ediyor

Ekonomi

17 bin liralık asgari ücret yılbaşından buyana 14 bin liraya indi, böyle giderse yılsonunda 8 bine inecek

Karabük

Karabük’ün Eflani ilçesinde 10 gündür kayıp olan 53 yaşındaki Ramazan Tunç için ekipler tarafından arama kurtarma çalışması başlatıldı.

Asayiş

Bir süredir kayıp olarak aranan 55 yaşındaki şahsın baraj göletinde cesedi bulundu.

Kdz. Ereğli

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde geçen yıl 19 Kasım'da batan kuru yük gemisi Kafkametler’in kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları sürüyor.

Çaycuma

Çaycuma ilçesinde birçok eylem ve etkinliklerde zurna sanatçısı olan, geçtiğimiz gün vefat eden Seyfi Çetin'in zurnasının kayıp olduğu öğrenildi.

Çaycuma

Çaycuma ilçesinde ikamet eden 22 yaşındaki Gaye Kocabacak'tan haber alınamıyor. Genç kızın ailesi, kayıp kızlarını bulmak için polise başvurdu.

Kdz. Ereğli

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde kendisinden dünden beri haber alanimayan 60 yaşındaki M.Y., isimli şahıs ekipelr tarafından bulundu.