ZGC’ye 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ziyaretleri

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına ziyaretler yapıldı.

ZGC’ye 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ziyaretleri
10 Ocak 2022 Pazartesi 16:30

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına ziyaretler yapıldı.

Alınan bilgiye göre, ilk olarak CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ve CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun ile ilçe yönetim kurulu üyelerinin yaptığı ziyarette çeşitli konular üzerinde görüş alış verişinde bulunuldu.

CHP Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, ZGC Başkanı Derya Akbıyık nezdinde gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Ardından AK Parti İl yönetim kurulu basından sorumlu başkan yardımcısı Ahmet Çalık beraberinde AK Parti İl Kadın kolları başkanı Ayşe Erbay ve başkan yardımcısı Şennur Danış Zonguldak Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Ziyaretler kapsamında ZGC'yi ziyaret eden Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Necdet Sarı, olacak çalışan gazeteciler gününü kutladı.

ZGC Başkanı Derya Akbıyık Ziyaretten dolayı Necdet Sarı’ya teşekkür etti.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Necdet Sarı’da, “10 Ocak Gazeteciler Gününüz kutlu olsun ve her geçen gün daha iyi şekilde kutlamak nasip olsun. Gazetecilerimizin ve Gazete sahiplerimizin önümüzdeki zamanda daha refah şekilde imkanlara kavuşması için elimizden geleni yapacağız. Biz yerel basına önem veriyoruz” dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Deva Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığını ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.(Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/safakgazete/public_html/index.php on line 344