Kozlu Belediye Meclisi toplandı

Zonguldak'ın Kozlu İlçe Belediyesi Eylül ayı ilk birleşimini Belediye Başkanı Ali Bektaş başkanlığında gerçekleştirdi.

Kozlu Belediye Meclisi toplandı
07 Eylül 2020 Pazartesi 16:22

Zonguldak’ın Kozlu İlçe Belediyesi Eylül ayı ilk birleşimini Belediye Başkanı Ali Bektaş başkanlığında gerçekleştirdi.

Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş başkanlığında yapılan toplantıya belediye meclis üyeleri ile daire müdürleri katıldı.

Kozlu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen birleşiminin 273 maddesini Revizyon Uygulama İmar Planlarına yapılan itirazlar oluşturdu.

Kozlu Belediye Meclisi, 1/15000 ölçekli Revizyon Nazım İmar Planı ile 10.07.2020 tarih ve -40-41-43-44-45 sayılı meclis kararı ile onaylanan 1/1000 ölçekli 1, 2, 3, 4, 5 ve 6’ncı Etap Revizyon Uygulama İmar Planları ve bu planlara ait plan notlarının, 3194 sayılı İmar Kanunu'nun 8. maddesinin (b) fıkrası ve Mekânsal Planlar Yapım Yönetmeliğinin 33. Maddesi hükümleri çerçevesinde, Belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ilan panosunda ve Web Sitesi’nde bir ay süreyle askıya çıkarılan planlara yapılan itirazları detaylı inceleme ve araştırma yapılmak üzere İmar Komisyonu’na oybirliğiyle gönderdi.

ŞEHİDİN İSMİ PARKTA YAŞAYACAK

Kozlu Belediye meclisinin gündem maddeleri arasında yer alan Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Bölgesi'nde bölücü hainlerle girdiği çatışmada şehit düşen Kozlulu Piyade Uzman Çavuş Tunahan Kartal’ın ismi ölümsüzleştirildi. Kozlu Belediye Meclisi, Merkez Mahallesi Yeşilyurt mevkiindeki parka ‘Şehit Tunahan Kartal Parkı’ ismini oybirliğiyle verdi. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.