Ünlü sanatçı Sinan Akçıl, Zonguldak’tan ev alacak

Türk popunun sevilen bestecisi ve ses sanatçısı Sinan Akçıl, Westalife AVM de unutulmaz bir konsere imza attı. Konser sırasında Zonguldak işçilerin, emeğin kenti bu nedenle dimdik ayakta diyen Akçıl, Zonguldak’ı çok sevdiğini belirterek seyircilere “Zonguldak’tan ev almam şart mıdır?” diye sordu. Bunun üzerine dinleyiciler “evet” diye bağırınca Zonguldak’tan ev almaya karar verdiğini söyledi.

Ünlü sanatçı Sinan Akçıl, Zonguldak’tan ev alacak
24 Kasım 2019 Pazar 12:53

Türk popunun sevilen bestecisi ve ses sanatçısı Sinan Akçıl, Westalife AVM de unutulmaz bir konsere imza attı.

Başarılı sanatçı Sinan Akçıl, 23 Kasım Cumartesi günü Westalife AVM de mini konser verdi ardından üzerinde kendi resmi olan kartpostalları sevenleri için imzaladı.

 Westalife AVM de sevenleriyle buluşan başarılı sanatçı Sinan Akçıl, kendisini dinlemek için saatler öncesinde Westalife AVM ye gelen yüzlerce kişiye rekorlar kıran şarkılarıyla unutulmaz bir gün yaşattı.

Konser sırasında Zonguldak işçilerin, emeğin kenti bu nedenle dimdik ayakta diyen Akçıl, Zonguldak’ı çok sevdiğini belirterek seyircilere “Zonguldak’tan ev almam şart mıdır?” diye sordu. Bunun üzerine dinleyiciler “evet” diye bağırınca Zonguldak’tan ev almaya karar verdiğini söyledi. (Seçkin KIRARSLAN)


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.