Ercan Şehri: Esnafımıza kredi vermeye devam edeceğiz

Pazar günü Site Kapalı Spor Salonunda yapılan Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Olağan Kongresinde 354 oy alarak yeniden başkanlığa seçilen Ercan Şehri kongreyi değerlendirerek, “Kongremizi yaptık. İmza yetkimizi alarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Ercan Şehri: Esnafımıza kredi vermeye devam edeceğiz
02 Ağustos 2021 Pazartesi 17:58

Zonguldak Esnaf ve Sanatlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Olağan Kongresi Pazar günü Site Kapalı Spor salonunda yapıldı.Uğur Altun’un çekiştiği kongrede 354 oy alan Şehri yeniden yönetimi ile başkanlığa seçildi.

Yapılan kongreyi değerlendiren Başkan Ercan Şehri, “Çok güzel bir kongre oldu. Herkese hayırlı uğurlu olsun. İmza yetkimizi bugün alacağız. Üyelerimize kredi vermeye devam edeceğiz. Bundan sonraki yapacağımız çalışmaların en başta olanı, kongreden önce kooperatifimize kredi için başvuran esnaflarımızın kredilerini çıkaracağız” dedi.

Şehri açıklamasında, “Bize oy verene de vermeyene teşekkür ederiz. Aday çıkan müdürümü Uğur Altun’un durumuna yönetim kurulu karar verecek. Benim tek başıma karar verme yetkim yok. Yapılan kongreye katılan tüm üyelerimize ve esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Kongre geride kaldı. Bundan sonra kaldığımız yerden çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu. (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/safakgazete/public_html/index.php on line 344