29 Ekim Kadınları Derneği Zonguldak Şubesi Yangın Bölgesinde

29 Ekim Kadınları Derneği Zonguldak Oluşum Platformu Sözcüsü Gülhan Yıldız, Zonguldak halkının katkısı ile sağlanan acil yardım ihtiyaç malzemelerini, Zonguldak Belediye Başkanlığının araç tahsisi desteği ile Muğla Belediye Başkanlığına teslim ettiklerini açıkladı.

29 Ekim Kadınları Derneği Zonguldak Şubesi Yangın Bölgesinde
09 Ağustos 2021 Pazartesi 11:50

29 Ekim Kadınları Derneği Zonguldak Oluşum Platformu Sözcüsü Gülhan Yıldız, Zonguldak halkının katkısı ile sağlanan acil yardım ihtiyaç malzemelerini, Zonguldak Belediye Başkanlığının araç tahsisi desteği ile yangının 11. Gününde Muğla’ya hareket ederek Muğla Belediye Başkanlığına teslim ettiklerini açıkladı.

Konu ile ilgili olarak 29 Ekim Kadınları Derneği Zonguldak Oluşum Platformu sözcüsü Gülhan Yıldız yaptığı açıklamada, ““Zonguldak halkının katkısı ile sağladığımız acil ihtiyaç malzemelerini, Zonguldak Belediye Başkanlığının araç tahsisi desteği ile yangının 11. gününde Muğla’ ya hareket ederek, Muğla Belediye Başkanlığına teslim ettik. 29 Ekim Kadınları Derneği Zonguldak Oluşum Platformu olarak, bu gönüllü hareketimizde Muğla halkına desteğini esirgemeyen herkese teşekkürü borç biliriz.Ayrıca, yolculuğumuzu kazasız belasız geçirmemizi sağlayan araç kaptanlarımız Ahmet ve Erol' a da teşekkür ederim” dedi. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.