Zonguldaklı 130 futbol hakemine ücretsiz eşofman takımı

TFFHGD’nin girişimleri sonucu sponsor firmayla yapılan anlaşma netice verdi

Zonguldaklı 130 futbol hakemine ücretsiz eşofman takımı
11 Şubat 2021 Perşembe 15:55

Türkiye Faal futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şubesi’nden hakemlere ücretsiz eşofman takımı. Dernek Başkanı Ümit Kaya’nın girişimleri sonucu anlaşma sağlanan sponsor firma Zonguldak Güneş Enerji Şirketi’nin destekleriyle yaptırılan 130 adet eşofman derneğe ulaştı. Eşofman takımları, önümüzdeki günlerde hakemlere teslim edilecek.

Ümit Kaya, bugün Zonguldak Güneş Enerji Şirketi’ne ziyaret gerçekleştirerek hakem camiasına büyük destek sağlayan Genel Müdür Müslüm Güneş’e teşekkür etti.

Kaya, uzun zamandır düşünce aşamasında olan ücretsiz eşofman takımı projesini sponsor firma desteğiyle hayata geçirdiklerini belirterek, “Önümüzdeki aylarda amatör müsabakaların başlayacağını düşünerek hakemlerimize malzeme yardımında bulunmak istedik. Bu konuda bize destek veren Zonguldak Güneş Enerji Şirketi Genel Müdürü Müslüm Güneş’e hakemler adına teşekkür ederim. Şehrimizin spora ve sporcuya önem veren böyle iş adamlarına çok ihtiyacı var” dedi.

Kentteki diğer iş adamlarına örnek olacak sponsorluk desteğinde bulunan Güneş ise, her zaman spor ve sporcunun yanında olduklarını dile getirerek, “Bundan önce amatör takımlarımıza desteğimiz olmuştu. Şimdi de hakemlerimize ufak da olsa destek sağladık. Zonguldak futbolunun ileri gitmesi için üzerimize düşeni yapmaya hazırız” diye konuştu.

HABER / Hüseyin EKİNCİ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.