Zonguldak Kömürspor’dan ayrıldı, bir başka 2. Lig ekibine gitti

Alacaklarından dolayı kulübü Türkiye Futbol Federasyonu’na verince bağlar kopmuştu

Zonguldak Kömürspor’dan ayrıldı, bir başka 2. Lig ekibine gitti
16 Ocak 2021 Cumartesi 15:13

Zonguldak Kömürspor’un devre arasıyla birlikte yollarını ayırdığı sağ bek Ramazan Işık, transfer yasağını kaldıran 2. Lig temsilcisi Bayburt Özel İdarespor’a transfer oldu.

Lacivert-Kırmızılı kulüpte ikinci dönemini yaşayan 27 yaşındaki sağ bek, ilk yarının sonlarına doğru alacakları dolayısıyla kulübü Türkiye Futbol Federasyonu’na verdi. Bu tutumundan dolayı gözden düşen savunma oyuncusuyla devre arasında bağlar resmen koptu.

1,5 sezonluk Zonguldak Kömürspor serüveni sona eren Ramazan, ligin ikinci yarısında kariyerine yine 2. Ligde devam edecek. Savunma oyuncusu, Kırmızı grupta ilk yarıyı 14 puanla düşme potasında (19. sıra) tamamlayan Bayburt Özel İdarespor’la anlaştı. Yeni transfer, Bayburt camiasına  “Transfer yasağı kalktı. İlk transfer Ramazan” paylaşımıyla duyuruldu.

Ramazan, Zonguldak Kömürspor’da geçirdiği 1,5 sezonda 31’i ilk onbir 33 maçta 2 bin 745 dakika süre aldı.

Öte yandan, Ramazan'la yollarını ayıran Zonguldak Kömürspor, sağ bek mevkiinde oluşan açığı yeni bir transferle kapatacak. Lacivert-Kırmızılı kulübün bu mevki için arayışları sürüyor. Eğer transfer gerçekleşmezse, bu mevki için takım içinde yeni bir alternatif üretilecek.

HABER / Hüseyin EKİNCİ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.