Orhan Demircan sezonunun açılış haftasında düdük çalacak hakemler belli oldu

Birinci Amatör Küme’de 2022-2023 sezonu merhum antrenör Orhan Demircan adını taşıyacak

Orhan Demircan sezonunun açılış haftasında düdük çalacak hakemler belli oldu
23 Eylül 2022 Cuma 14:09

Birinci Amatör Küme’de 2022-2023 sezonu 24 Eylül Cumartesi (yarın) günü 4 maçla başlayacak. İlk haftanın diğer karşılaşmaları Pazar günü oynanacak.

Merkez, Ereğli ve Çaycuma olmak üzere 3 grupta 30 takımın mücadele edeceği Birinci Amatör Küme, Ocak ayında hayatını kaybeden yılların emektar antrenörü Orhan Demircan adına oynanacak.

Orhan Demircan sezonunun açılış haftasında Merkez ve Ereğli grubunda Cumartesi günü Ortacıspor-Neyren Gökçelerspor, Gülüç Belediyespor-Kandilli Belediyespor, Tepeören Gençlikspor-Zonguldak Ereğlispor, Beycuma Cezaevispor-Üzülmezspor karşışacak. Ereğli Şehit Vefa Karakurdu Beyçayırı stadı ile Fener sahasındaki maçlarda Yunus Karaçengel, Buğçe Taşçıoğlu, Bayram Çiv ve Ahmet Kavşur düdük çalacak.

Pazar maçlarında ise, Ereğli Karadenizspor-Gümelispor, Balıspor-Sücüllü Yalıboyuspor, Zonguldak Gençlikspor-Tersanespor, Karaelmasspor-Polisgücüspor, İnağzıspor-Capeti Merkez Atölyesispor, Cumayanı Gençlikspor-Karadonspor ve Ayiçispor-Karamanspor karşı karşıya gelecek.

Ereğli Şehit Vefa Karakurdu Beyçayırı stadı, Fener sahası, Kilimli Ahmet Şerifoğlu stadı, Çatalağzı Ümit Saka sahası ve Gelik sahalarının ev sahipliği yapacağı müsabakaları Yasin Başkaya, Enis Akça, Serkan Köse, Tayfun Kurnaz, Ferdi Tatoğlu, Emre Yılmaz ve Cemal Kenanoğlu yönetecek.

Merkez ve Ereğli gruplarına göre takım sayısı az olan Çaycuma grubunda yeni sezon 16 Ekim Pazar günü başlayacak. İlk haftanın maçları İstasyon Gemicilerspor-Nebioğlu Gençlikspor, Elcab Kablo Zonguldak Gençlerbirliği-Saltukovaspor, Gökçebeyspor-Kayıkçılar Gençlerbirliği, Velioğlu Gençlikspor-Veliköyüspor arasında oynanacak.

Birinci Amatör Küme’nin açılış haftasında oynanacak maçlar ve görev yapacak hakemler şöyle:

24 EYLÜL CUMARTESİ

Saat 12.30 Şehit Vefa Karakurdu Beyçayırı Stadı: Ortacıspor-Neyren Gökçelerspor (Yunus Karaçengel, Yasin Başkaya, Furkan Topalahmetoğlu)

Saat 14.30 Şehit Vefa Karakurdu Beyçayırı Stadı: Gülüç Belediyespor-Kandilli Belediyespor (Buğçe Taşçıoğlu, Yağız Uzun, Berivan Arıcan)

Saat 16.30 Şehit Vefa Karakurdu Beyçayırı Stadı: Tepeören Gençlikspor-Zonguldak Ereğlispor (Bayram Çiv, Tayfun Kurnaz, Buğçe Taşçıoğlu)

Saat 12.30 Fener sahası: Beycuma Cezaevispor-Üzülmezspor (Ahmet Kavşur, Hakan Aydın, Tayfun Poyraz)

25 EYLÜL PAZAR

Saat 12.30 Şehit Vefa Karakurdu Beyçayırı Stadı: Ereğli Karadenizspor-Gümelispor (Yağız Uzun, Zabıt Mürşıl, Metehan Kararaslan)

Saat 16.30 Şehit Vefa Karakurdu Beyçayırı Stadı: Balıspor-Sücüllü Yalıboyuspor (Enis Akça, Özcan Kılıçkeser, Ahmet Kavşur)

Saat 12.30 Fener sahası: Zonguldak Gençlikspor-Tersanespor (Serkan Köse, Tayfun Kurnaz, Şaver Şentürk)

Saat 14.30 Fener sahası: Karaelmasspor-Polisgücüspor: Tayfun Kurnaz, Serkan Köse, Berivan Arıcan)

Saat 14.00 Kilimli Ahmet Şerifoğlu Stadı: İnağzıspor-Capeti Merkez Atölyesispor (Ferdi Tatoğlu, Murat Kaskun, Eray Recep Kartal)

Saat 14.30 Çatalağzı Ümit Saka sahası: Cumayanı Gençlikspor-Karadonspor (Emre Yılmaz, Atakan Pamuk, Recep Onur Güner)

Saat 15.00 Gelik sahası: Ayiçispor-Karamanspor (Cemal Kenanoğlu, Yunus Karaçengel, Ferhat Korum)

HABER / Hüseyin EKİNCİ

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.