HAKAN YÜKSEL'E 67 NUMARALI FORMA

ŞEMSİ DENİZER TURNUVASINA DESTEK VEREN KİŞİ, KURUM VE KURULUŞLARI BİR BİR ZİYARET EDİYOR

HAKAN YÜKSEL'E 67 NUMARALI FORMA
05 Ağustos 2019 Pazartesi 12:41

ZONGULDAK’TA, merhum Şemsi Denizer anısına geleneksel olarak düzenlenen futbol turnuvasının organizatörü Hacı Kara, turnuvaya maddi-manevi destek veren sponsor, kurum ve kuruluşlara teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.

Geçen hafta Genel Maden İşçileri Sendikası’na teşekkür ziyareti gerçekleştiren Kara, bu kez Gençlik Spor İl Müdürü Hakan Yüksel’i makamında ziyaret etti. Yüksel’e, arkasında isminin yazılı olduğu 67 numaralı Zonguldak Kömürspor forması hediye eden Hacı Kara, saha ve tesis desteği için teşekkür etti.

7 yıldır düzenlediği turnuvayla ismi Zonguldak, sendika ve maden işçisiyle özdeşleşmiş merhum Şemsi Denizer’in adını yaşatmaya çalıştıklarını dile getiren Kara, “Her yıl düzenlemiş olduğumuz bir turnuva. Artık geleneksel hale geldi. Bu turnuvanın düzenlenmesinde birçok kişinin maddi-manevi desteğini gördük. Destekleri karşılıksız bırakmak istemedim. Ufak da olsa yaptığımız bu jest, inşallah müdürümüzü memnun etmiştir. İlerleyen yıllarda yine müdürümüzün desteğiyle turnuvamızın devamını sağlayacağız. Ben Hakan müdürüme desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

HABER / Hüseyin EKİNCİ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.