Çaycuma Gençlerbirliği'nden Zonguldak Kömürspor'a...

Koronavirüs boşluğu için kalan 6 haftayı tamamlamak için topbaşı yapan Zonguldak Kömürspor’da teknik ekibe tanıdık bir isim katıldı

Çaycuma Gençlerbirliği'nden Zonguldak Kömürspor'a...
30 Haziran 2020 Salı 12:08

Teknik ekibe dahil olan 51 yaşındaki Erkan Günel İzmirli ve Serkan Afacan'ın üniversiteden sıra arkadaşı. Günel, ikamet ettiği Zonguldak’ta son 4 yıldır Çaycuma Gençlerbirliği Kulübü'nde altyapı antrenörlüğü yapıyor.

ZONGULDAK Kömürspor’da teknik ekibe yeni isim. Çaycuma Gençlerbirliği’nde altyapı antrenörlüğü yapan Erkan Günel, kalan 6 haftalık bölümde Serkan Afacan’ın yardımcılığını üstlenecek.

Koronavirüs tatilinin ardından 19 Temmuz’da başlayacak lige kaldığı yerden devam edecek 2. Lig ekibinde teknik ekibe yeni ve tanıdık bir isim katıldı. Kalan 6 haftayı tamamlamak için topbaşı yapan Kömürspor’da, 51 yaşındaki Erkan Günel yardımcı antrenör unvanıyla göreve başladı. Afacan’ın üniversiteden sıra arkadaşı olan Günel, kırmızı-lacivertli eşofmanları giyerek takımın başında ilk idmanına dün akşam çıktı.

İzmir doğumlu Günel, Zonguldak’ta ikamet ediyor. Son 4 yıldır Çaycuma Gençlerbirliği Kulübü’nde altyapı antrenörlüğü yapan Erkan Günel, sezonu Zonguldak Kömürspor’da tamamlayacak. 

Günel, 2020-2021 sezonunda Serkan Afacan’ın Zonguldak Kömürspor’da devam etmesi halinde yardımcı antrenörlük görevine devam edecek.

HABER / Hüseyin EKİNCİ

  

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.