Birinci Amatör Küme’de maçlara bak!

Birinci Amatör Küme’de 3’üncü hafta heyecanı... Maçların 2’si Cumartesi, 10’u Pazar günü oynanacak

Birinci Amatör Küme’de maçlara bak!
25 Ekim 2019 Cuma 13:16

4 gruptan oluşan Birinci Amatör Küme’de 3’üncü haftaya girildi. Karşılaşmaların 2’si Cumartesi, 10’u Pazar günü Saltukova, Çaycuma, Çaydeğirmeni, Ereğli, Çatalağzı, Fener ve Gelik’te oynanacak.

İl Hakem Kurulu, söz konusu maçlara düdük hakemi olarak Yusuf Bahri Özçelik, Serkan Köse, Ertuğrul Göktaş, Murat Kaskun, Deniz Kardaş, Emre Yılmaz, Volkan Aydın, Emre Kunduracı, Umut Kılıç, Bayram Çiv, Davut Özen ve Ferdi Tatoğlu’nu tayin etti.

3’üncü hafta maçları öncesi zirve koltuğunda Merkez A grubunda 4 puanla Tersanespor, Merkez B grubunda 6’şar puanla Kozlu Belediyespor ile Çatalağzı Demirspor, Ereğli grubunda 4’er puanla Zonguldak Ereğlispor ile Balıspor oturuyor.

26 EKİM CUMARTESİ

Saat 14.00 Erdemir sahası: Gülüç Belediyespor-Kepez Çaylıoğluspor (Ferdi Tatoğlu, Serkan Köse, Burhan Orhan)

Saat 13.00 Fener sahası: Tepebaşıspor-Karaelmasspor (Davut Özen, Zabıt Mürşıl, Okan Cebeci)

27 EKİM PAZAR

Saat 14.00 Gelik sahası: Ayiçispor-Merkez Atölyesispor (Bayram Çiv, Selim Özdemir, Harun Delıacı)

Saat 12.30 Fener sahası: Polisgücüspor-Tersanespor (Emre Kunduracı, Bertuğ Gülay, Ertan Dinç)

Saat 14.30 Fener sahası: Terakkispor-Üzülmezspor (Umut Kılıç, Orhan Yıldırım, Zabıt Mürşıl)

Saat 12.30 Çatalağzı Ümit Saka sahası: Çatalağzı Demirspor-Beycuma Cezaevispor (Volkan Aydın, Uğur Ulupınar, Ekrem Selam)

Saat 14.30 Erdemir sahası: Balıspor-Kandilli Belediyespor (Deniz Kardaş, Engin Can Uğur, Eray Recep Kartal)

Saat 14.30 Erdemir sahası: Sücüllü Yalıboyuspor-Bayatspor (Emre Yılmaz, Sinan Günaydın, İsmail İnam)

Saat 14.00 Çaydeğirmeni sahası: Gökçebeyspor-Çaycuma Yakaspor (Murat Kaskun, Eyüp Kağan İğde, Umut Erdoğan)

Saat 11.00 Çaycuma sentetik saha: Veliköyüspor-Saltukovaspor (Serkan Köse, Ulaş Özdemir, İlkcan Yıldırım)

Saat 14.30 Saltukova sahası: Filyos Ateşspor-Nebioğlu Gençlikspor (Yusuf Bahri Özçelik, Sezgin Karaman, Abdelsalam Salem)

Saat 13.00 Çaycuma sentetik saha: Kayıkçılar Gençlerbirliği-Çomranlı Köyüspor (Ertuğrul Göktaş, Emre Alagöz, Yasin Öztürk)

HABER / Hüseyin EKİNCİ

 

 

 

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.