Bin TL’lik VIP koltuk alarak Elmas’a destek oldu

Az çok demeden “Çorbada benim de tuzum olsun” dedi

Bin TL’lik VIP koltuk alarak Elmas’a destek oldu
05 Eylül 2021 Pazar 12:22

Zonguldak’ta, 1970’li yıllardan bu yana lokanta işletmeciliği yapan 66 yaşındaki Şakir Uçar, Zonguldakspor’a olan sevgisini bir kez daha gösterdi. Koyu Zonguldakspor taraftarı, bugün başlayacak 2021-2022 futbol sezonu öncesi kırmızı-lacivertli kulübe destek olmak amacıyla bin TL değerinde VIP koltuktan satın aldı.

Küçük yaşlardan bu yana büyük bir tutkuyla bağlı olduğu, içeride-dışarıda tüm maçlarda desteklediği Zonguldakspor’a hayatını adayan Şakir Uçar, ilerleyen yaşına rağmen takımla bağını koparmış değil.

Son dönemde işlerinin yoğunluğu nedeniyle deplasman maçlarına gidemeyen Uçar, iç sahadaki maçları ise hiç kaçırmıyor. Uçar, sadece geçen sezon pandemiden dolayı tribünlere seyirci alınmadığı için takımdan uzak kaldı.

Bu sezon seyirci yasağının kaldırılmasıyla birlikte tribündeki yerini almaya hazırlanan koyu Zonguldakspor taraftarı, hem iç sahadaki hiçbir maçı kaçırmamak, hem de kulübe destek olmak amacıyla bin TL’den satılan VIP koltuk satın aldı. Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, Şakir Uçar’a duyarlı davranışı ve desteğinden ötürü teşekkür etti.

Şakir Uçar, iki yıl önce Zonguldakspor teknik ekibi ve futbolcular olmak üzere 50 kişilik kafileye yine kendi imkanları doğrultusunda döner ikramında bulunmuş, bu yönüyle spor kamuoyunun takdirini kazanmıştı.

HABER / Hüseyin EKİNCİ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.