Belediye Meclisi kabul ederse Zonguldak Kömürspor’a otobüs tahsis edilecek

Gözler Eylül ayındaki Belediye Meclis Toplantısı'nda...

Belediye Meclisi kabul ederse Zonguldak Kömürspor’a otobüs tahsis edilecek
03 Ağustos 2021 Salı 12:51

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Salih Demir, beraberinde Mali İşler Sorumlusu Adil Dilaver ve Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk’le, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ı ziyaret etti. Bir saate yakın süren ziyarette, 30 Haziran’da yapılan kongreden bu tarafa gelinen süreç, kulübün mali yapısı ve acil ihtiyaçlar Başkan Alan’la paylaşıldı.

İhtiyaçlar arasında ilk sırada yer alan takım otobüsü konusu ziyarette ön plana çıktı. Otobüs sorununun giderilmesi için nasıl bir çalışma yürütülebileceği konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Belediye Başkan Alan, kulübün menfaatleri doğrultusunda bu konuyu Eylül ayında yapılacak Belediye Meclisi Toplantısı’nda gündem maddesi olarak meclise sunacak.

Eğer Zonguldak Kömürspor’a otobüs tahsisi meclis tarafından kabul edilirse Zonguldak Belediyesi’nin kiralayacağı otobüs, dış cephesi giydirilerek 2021-2022 futbol sezonunda Zonguldak Kömürspor’a tahsis edilecek.

Sevindirici bu gelişme üzerine gözler Eylül ayında yapılacak Belediye Meclis Toplantısı’nda olacak. Ömer Selim Alan’ın başkanlık yapacağı toplantıda, onaya sunulacak otobüs tahsisi maddesinin tüm üyeler tarafından kabul edilmesi bekleniyor.

ASYA SU İLE SPONSORLUK ANLAŞMASINA VARILDI

Öte yandan, Zonguldak Kömürspor’un yeni sezonda giyeceği formaların sırt kısmı için Asya Su firmasıyla sponsorluk anlaşmasına varıldığı belirtildi. İşletme sahibi İsmail Gülay’la yapılan reklam anlaşması üzerine, kırmızı-lacivertli takımın hem antrenman, hem de maçlardaki su ihtiyacını bir sezon boyunca Asya Su karşılayacak.

İsmail Gülay, aynı zamanda Zonguldak Kömürspor yönetiminde Başkan Yardımcıları arasında yer alıyor.

HABER / Hüseyin EKİNCİ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.