10 adet fidan Aras'la birlikte büyüyecek

1’inci yaş gününde anne ve babasından ömür boyu unutulmayacak hediye aldı

10 adet fidan Aras'la birlikte büyüyecek
12 Aralık 2020 Cumartesi 17:18

Zonguldak Kömürspor’un eski tribün lideri, İstanbul Zonguldaksporlular Derneği yönetim kurulu üyesi aynı zamanda 125 bine yakın üyesi bulunan Zonguldakspor Sosyal Medya Platformu yöneticisi Kanat Tan ile sevgili eşi Selin Tan çifti, 1 yaşına basan erkek bebekleri Aras’ın yaş gününde bir ilki gerçekleştirdi.

Çift, 1’inci yaş günü dolayısıyla çok sevdikleri çocukları için aile arasında doğum günü organize etti. Özel hazırlanan pastadaki mumları ailece üfleyen Tan çifti, ayrıca minik Aras adına 10 adet fidan bağışında bulundu.

Aras Tan adını taşıyan fidanlar, İzmir Bademli’deki Hatıra Ormanı’nda dikilerek hayat bulacak.

Kanat-Selin çiftinin örnek olacak bu doğum günü hediyesi üzerine  Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) teşekkür ve kutlama mesajı yayınlayarak minik Aras’ın doğum günü mutluluğuna ortak oldu.

Vakıf Başkanı Deniz Ataç imzalı teşekkür ve kutlama mesajında, “Sayın Aras Tan; doğum gününüzü kutlamak için annen ve baban, sizin adınıza Hatıra Ormanı’na 10 adet fidan bağışlamıştır. Gelecek kuşaklara daha güzel bir dünya bırakmak üzere yapılan bu katkıya vesile olduğunuz için teşekkür ederiz. Mutlu yıllar” şeklinde ifadelere yer verildi.

TEMA Vakfı tarafından hazırlanan bu mesaj, minik Aras’ın doğum gününde Tan ailesine iletildi. Aras Tan vesilesiyle anlamlı ve örnek bir projeye imza atan Kanat-Selin çifti, bu davranışlarıyla hem yakın çevreden, hem de Zonguldak Kömürspor camiasından takdir gördü.

ŞAFAK Gazetesi Ailesi olarak minik Aras Tan’ın 1’inci yaş gününü kutlar, sağlık ve mutluluk dolu nice yıllar dileriz.

HABER / Hüseyin EKİNCİ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.