Tosun, İl Başkanları toplantısına katılacak

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak olan il başkanları toplantısına katılmak üzere Ankara’ya gitti.

Tosun, İl Başkanları toplantısına katılacak
10 Mart 2020 Salı 16:22

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak olan il başkanları toplantısına katılmak üzere Ankara’ya gitti.

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Ankara’da yapılacak olan il başkanları toplantısına Zonguldak Belediye Başkanı, İl Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı ve İl Genel Meclisi Başkanı ile birlikte katılacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanımız ve teşkilatlarımızdan aldığımız bilgileri Zonguldak teşkilatlarımıza aktaracağız diyen Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, konuşmasına şöyle devam etti:

TOPLANTIDA EDİNDİĞİMİZ BİLGİLERİ TEŞKİLATLARIMIZA AKTARACAĞIZ

“Partimizin Mart ayı genişletilmiş il başkanları toplantısını Ankara’da gerçekleştireceğiz. Zonguldak Belediye Başkanımız, İl Kadın Kolları Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımız ve İl Genel Meclisi Başkanımız ile birlikte toplantımıza katılacağız. İlk oturumda 81 il başkanının katıldığı ve teşkilat başkanımız Erkan Kandemir beyin başkanlık ettiği teşkilat çalışması toplantısı yapacağız. Toplantının bir kısmında da Karadeniz İl Başkanları olarak bölgemizdeki yatırımlar ile belediyelerimiz ve ilçelerimizdeki yatırımlarla ilgili bakan yardımcılarımızla beraber toplantı yapacağız. Bütün belediyelerimiz ve ilçe başkanlıklarımızdan gerekli bilgileri aldık.  Onlara birinci ağızdan devam eden projelerimizle ilgili takıldığımız yerleri ve projelerin devam etmesiyle ilgili görüş alışverişinde bulunacağız. Çarşamba günüde Belediye Başkanımız, İl Kadın Kolları Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımız ve İl Genel Meclisi Başkanımız ile birlikte genişletilmiş il başkanları toplantımıza katılarak Sayın Cumhurbaşkanımızı dinleyeceğiz. Toplantılarımızda Sayın Cumhurbaşkanımız ve teşkilatlarımızdan aldığımız bilgileri burada teşkilatlarımıza aktaracağız.  

BAKAN YARDIMCILARIMIZLA BÖLGEMİZİN KONULARINI KONUŞACAĞIZ

Sahil Projesi Belediyemizin önderliğinde ve TOKİ ile yürüyen projelerimizdir. Bu projenin ihalesi yapıldı ve inşallah kısa zamanda kazma vurulacak. Sağlık Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı bakan yardımcılarımızla bölgemizle ilgili konuları konuşacağız. Bu bakanlıklarımızı ilgilendiren bilgileri ilçe başkanlarımız ve belediye başkanlarımızdan aldık. Bu bilgileri birinci ağızdan bakan yardımcılarımızla görüşeceğiz.

ÇATES ÇALIŞMALARINA BAŞLAYACAK

Çevre Bakanlığımızın o zamanki kararıyla beraber ÇATES’de ki üretimi durmuştu. Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda yapılan görüşmeler neticesinde geçici izinle beraber ÇATES’e tekrar faaliyete geçilmesi konusunda yapılması gerekenler söylendi. Bu hafta ve geçtiğimiz hafta filtre ile ilgili çalışmalar başladı. Bizde buradan çalışmaları takip ediyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde ÇATES tekrar çalışmalarına başlayacak. ÇATES çalışanları ve santrale malzeme tedarik eden arkadaşlarımızın mağduriyetleri giderilmiş olacak.” Haber: Seçkin KIRARSLAN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.