Saadet Partisinden CHP’ye mesafeli ziyaret

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol, Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanlığını ziyaret etti.

Saadet Partisinden CHP’ye mesafeli ziyaret
10 Haziran 2020 Çarşamba 16:57

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol, Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanlığını ziyaret etti.

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat’ı parti binasında ziyaret etti.

CHP Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat ve ekibine görevlerinde başarılar dileyen Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol, “Yaklaşık 3 aydır dünyayı sarsan salgın tehdidinden sonra normalleşmeye döndük. CHP Zonguldak İl Başkanımızı kongresinden sonra ziyaret edemedik. Başkanımıza ve yönetimine görevlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Valiler kararnamesiyle ilgilide konuşan Erol, “Erdoğan Bektaş valimizde Ahmet Çınar valimiz gibi şehrimizde çok kısa süre görev yaptı. Valilerimiz şehrimizde çok kısa sürede görev yaptığı zaman şehri tanımadan, Zonguldak’ın görünen kısmı haricinde görünmeyen kısmı olan yerin altını bilmeden tayinleri çıkıyor. Bu yüzden Zonguldak çok zor bir vilayet. Zonguldak’a tayini çıkan valimize Allah kolaylıklar versin. Tavsiyemiz acele etmesidir. Zonguldak 1-2 günde tanınacak bir vilayet değil. Zonguldak’ın siyasisi, bürokrasisi ve ticaret erbaplarıyla zaman içerisinde itidalli şekilde tanışırsa, az konuşup çok düşünürse valilerimiz güzel hizmet eder. Bürokratların görevi az konuşup çok düşünmek, çok icraattır. Bürokrasiden bunu bekliyoruz” diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat ise Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Haber: Seçkin KIRARSLAN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.