Saadet Partisinde Burak Erol dönemi

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanlığının 6. Olağan Genel kurulu yapılırken, başkanlığa Burak Erol ve yönetimi seçildi.

Saadet Partisinde Burak Erol dönemi
26 Ekim 2020 Pazartesi 09:28

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanlığının 6. Olağan Genel kurulu yapılırken, başkanlığa Burak Erol ve yönetimi seçildi.

Dedeman Otel’de yapılan genel kurula, Saadet Partisi Genel Başkan yardımcısı Ömer Faruk Yazıcı,

Saadet Partisi Zonguldak sorumlusu, 4.Bölge Başkanı ve Genel İdare Kurulu üyesi Eyüp Yıldırım, Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, AK Parti il başkan yardımcısı Kadir Habiboğlu, CHP İl Başkanı Murat Pulat, İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, Yeniden Refah Partisi Zonguldak İl Başkanı Necdet Sarı, DEVA Partisi İl Başkanı Fatih Keleş, Emekliler Derneği Başkanı Hüseyin Memiş,  misafirler ile partililer katıldı.

Divan Başkanlığını Saadet Partisi Zonguldak sorumlusu, 4.Bölge Başkanı ve Genel İdare Kurulu üyesi Eyüp Yıldırım’ın yaptığı genel kurulda saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı okundu.

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol yaptığı açılış konuşmasında, ”Zonguldak insanı Zonguldak'ın suyunu içen insanlar mücadeleci olur. Zonguldak ilimizin hak ettiği hizmetleri alması için her alanda ve her konuda mücadele etmek bizim en büyük görevimiz.  Bizler Zonguldak ilimizi hak ettiği değeri ve konumu Saadet Partisi ile alacağına bütün kalbimizde inanıyoruz” diyerek şunları söyledi:

“Ticaretin geliştiği üretimin istihdamın ve sanayinin büyüdüğü Zonguldak’ta eğitimin yüksek seviyelere geldiği Üniversitesi'nin kalitesinin arttığı sportif faaliyetlerin başarı ile anıldığı ve kurumsallaştırılması coğrafi güzelliklerimizin korunduğu belediyelerimizin halkımızın dertlerine derman olduğu bürokrasimizin halkımıza daha sevecen ve daha hızlı hizmet sunduğu trafiğinde sıkışmadığımız bir tarafında dağ bir tarafında deniz manzarası ile keyif ile yol aldığımız esnafın kepenk kapatmadığı ocakların sönmediği gününe sahip çıkan bugünlük kucaklayan ve geleceğine umutla bakan yaşanabilir Zonguldak'ın Saadet Partisi ile olacağına inanıyoruz

Saadet Partisi ile olacak diyorsak biz bu çalışmalarımızı Zonguldak halkı ile beraber yapacağız biz birlikte göstereceğiz. Yeni bir ikliminde olmasını sağlayacağız hep birlikte başaracağız.

 9 ay önce İl Başkanlığı görevi bize tevdi edildi bizden önce çalışma yapan mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum bizimle beraber üstün gayret gösteren şehrimize siyasi katkı sağlamamız da yardımcı olan Alaplı, Ereğli,  Kozlu, merkez,  Kilimli, Çaycuma, Gökçebey ve Devrek teşkilatlarımızın tüm mensuplarına teşekkürlerimi arz ediyorum. Bizim büyük hedeflerimiz var. Zonguldak’ımızı hak ettiği yere taşımak Zonguldak olarak Türkiye'ye en büyük katkıyı sağlamak istiyoruz”

Erol’un konuşmasının ardından Yönetim Kurulu faaliyet Raporu ile hesap raporları okunarak kabul edildi.

Saadet Partisi Genel Başkan yardımcısı Ömer Faruk Yazıcı, kongrede bir konuşma yapmasının ardından SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’da video ile bağlandığı kongrede ülke meseleleri ve Zonguldak ile ilgili açıklama yapmasının ardından kongreye başarılar diledi.

Saadet Partisi Zonguldak 6’ncı olağan genel kurulunda seçimler maddesine geçilerek, tek liste ile gidilen seçimler sonucunda Saadet Partisi İl Başkanlığına Burak Erol seçilirken yönetim kuruluna ise, İsmail Üstünyer, Abdullah Kırnapçı, Hasan Öztürk, Seyfettin Aydemir, Hüseyin Topalahmetoğlu, Bayram Yaman, Sedat Başoğlu, Müslim Altunkaya, Akın Murat Darakçı, Recep Terzi, Cem Baruönü, Bülent Kardaş, Erol Kara ve Etem Azaklıoğlu seçilirken,  Disiplin Kuruluna, Nevzat Püren, Emrullah Şekerci, Mehmet Özmekik, Şaban Öztürk ve Ramazan Çavdar seçildiler. (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.