Saadet Partisi İl Başkanı Erol'dan Çaycuma teşkilatına ziyaret

Saadet Partisi İl Başkanlığına Genel Merkez tarafından atanan Burak Erol ziyaretleri kapsamında partisinin Çaycuma İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Saadet Partisi İl Başkanı Erol'dan Çaycuma teşkilatına ziyaret
21 Ocak 2020 Salı 23:56

Saadet Partisi İl Başkanlığına Genel Merkez tarafından atanan Burak Erol ziyaretleri kapsamında partisinin Çaycuma İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Ziyarette Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Engin Zeren yaptığı açıklamada, “Çaycuma Saadet Partisi İlçe Başkanlığı olarak gururluyuz. Yıllarca ilce teşkilatımızın çeşitli kademelerinde görev alarak İl Başkanlığı görevine layık görülen İl Başkanımız Burak Erol' a çalışmalarında muvaffakiyetler diliyoruz. Tüm kadrolarımızla başkanımıza destek olacağız” dedi. Saadet Partisi Zonguldak İl başkanı Burak Erol da ilçe başkanı Engin Zeren’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Erol, ülke gündemi ile ilgili bir açıklama yaparak, “Biz problemlerimizi böyle çözemeyiz. Suni gündemlerle Türkiye yönetilemez, sadece insanların dikkati önemli konudan, önemli olmayan konulara yönelir” diyerek şunları söyledi: “İnşallah biz, iktidara da geleceğiz, halkımızın teveccühünü kazanacağımıza da inanıyorum.Çünkü artık kimse tahammül edemiyor, geçinemiyor, geleceğinden ümidi yok. Onun için çare aramak mecburiyetindeyiz, Saadet Partisi bunu önceleyen bir partidir.Biz bu konuda ciddiyiz, başka bir gündemimiz yok. Tafra atmak, caka satmak istemiyoruz, sadece ülkemizin yaşadığı sıkıntıların sorunlarına çözüm üretmek istiyoruz.

AR-GE YATIRIMLARI ÇOK ÖNEMLİDİR

İlerde bizim gençlerimiz nerde, nasıl istihdam edilecek. 216 tane üniversite ne yapacak, Teknoparklar, kalkınma ajansları nasıl olacak da ülkemizin geleceğine katkı sunacak? Biz gençlerimizin istihdamı için, özellikle yüksek teknoloji de AR-GE yatırımlarının öncelenmesini istiyoruz. Teknoparklar bu şekilde kullanılmalı. Sanayi ve üniversite bir araya gelince ortaya müthiş bir potansiyel çıkmalı. Teknokentlerin kurulmasını önemli görmemize rağmen, şimdi gereği gibi kullanılmıyor. Neden kullanılmıyor? Çünkü ciddi bir kaynak aktarımı yok. Türkiye teknolojide gerilerde kaldı. Bir iki sahada, SİHA'lar konusunda, bazı sahalarda adımlar atıldı, biz buna müteşekkiriz; ama bu 1-2 adımla sorunlar çözülemez” (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.