Mustafa Kutayer İl Başkanlığına atandı

Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanlığına genel merkez tarafından  atanan Mustafa Kutayer yaptığı açıklamada, “Çok güzel günler gelecek. İl yönetim kurulunu güçlü bir şekilde yapacağız” dedi.

Mustafa Kutayer İl Başkanlığına atandı
24 Aralık 2020 Perşembe 21:39

Gelecek Partisi Zonguldak İl başkanlığı görevi genel merkez tarafından yönetim kurulu üyesi Mustafa Kutayer’e tevdi edildi.

Alınan bilgiye göre, geçtiğimiz günlerde Gelecek Partisi Zonguldak İl başkanlığı görevini yürüten Hikmet Aydın’ın görevinden ayrılmasının ardından bazı ilçe başkanlarının destek verdiği Mustafa Kutayer’e Genel Merkez tarafından il başkanlığı mazbatasını verildi.

Gelecek Partisi İl başkanlığına ataması yapılan Mustafa Kutayer yaptığı açıklamada. “Genel Merkez tarafından il başkanlığı mazbatası tarafıma tevdi edildi. Çok güzel günler gelecek. Kurulmayan ilçeler en kısa sürede daha güçlü bir şekilde kurulacak. İl yönetim kurulunu güçlü bir şekilde yapacağız. Bizim için herkes değerli kapımız herkese açık. Merkez İlçe ile diğerlerini atama usulüyle gerçekleştireceğiz. İl yönetimine ve ilçe başkanlarına teşekkür ediyoruz hepsi yanımda oldular beni ikna ettiler. Bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi. (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.