İl Genel Meclisi grup toplantısı yapıldı

Zonguldak İl Genel Meclisinin 2021 yılı ilk grup toplantısı AK Parti İl Başkanlığında yapıldı.

İl Genel Meclisi grup toplantısı yapıldı
05 Ocak 2021 Salı 15:54

Zonguldak İl Genel Meclisinin 2021 yılı ilk grup toplantısı AK Parti İl Başkanlığında yapıldı.

AK Parti İl Başkanlığında yapılan grup toplantısına, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti İl Başkan yardımcısı Hakan Özkan, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli ve AK Partili il genel meclisi üyeleri katıldı.

Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli toplantı öncesinde yaptığı kısa konuşmasında, “Ocak ayı birleşimimizle ilgili grup toplantımızı partimizde gerçekleştirdik. Görüştüğümüz konuların değerlendirilmesi ile ilgili değerlendirmeler yaptık” dedi.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun da, “2021 yılının ilk İl Genel Meclisi gurup toplantısını arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştirdik. Bazı maddelerimizi arkadaşlarımızla görüşüp ona göre yeni yılda meclis çalışmalarına başlayacağız. Arkadaşlarımızın 2021 yılında İl Genel Meclisinde Zonguldak için güzel çalışmalar yapacaklarını temenni ediyorum. Bu sene köylerimizde ve bölgemizde yapılacak olan çalışmaların yapıldığı bir toplantıyı gerçekleştirdik” diye konuştu.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar da, “İl Genel Meclisi başkanı ve üyeleri 2020 yılında güzel çalışmalar yaptı. Köylerimizde yapılan çalışmalar ortada. 2021 yılında da bu çalışmaların aynı şevkle devam edeceğini diliyor ve herkesin yeni yıllarını kutluyorum” dedi.(Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.