DEVA Partisi Saadet Partisini ziyaret etti

Demokrasi ve Atılım Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol’u parti binasında ziyaret ederek Pazar günü yapılacak olan İl Başkanlığı kongresine davet etti.

DEVA Partisi Saadet Partisini ziyaret etti
06 Kasım 2020 Cuma 17:28

DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş ziyarette yaptığı konuşmada, “Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol’u ziyaret ederek hem il başkanlığına seçilmesinden dolayı kendisini kutladık hemde Pazar günü yapılacak olan il başkanlığı seçimi için kendisine kongreye davet ediyoruz. Zonguldak’ın sorunları bir ve bu sorunlar için birlikte çözüm arayacağız” dedi.

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol da ziyaret nedeniyle DEVA Partisi il başkanı ve yönetimine teşekkür ederek, “Pazar günü yapılacak olan kongreye katılacağım. Zonguldak’ın sorunları dağ gibi, İşçimiz, emeklimiz ve memurumuz mutlu değil. Emeklilerin çoğunluğu 3 bin liranın altında maaş alıyor. Ülkemizin iktidar değişimine ihtiyacı var. Zonguldak ile ilgili önemli planlarımız bulunuyor. İlimizin sorunları ile ilgili bütün parti başkanlarıyla bir araya gelerek bu sorunları konuşmalıyız” diye konuştu.

Ziyarette, Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş’e Necmettin Erbakan’ın ‘DAVAM’ adlı kitabını takdim etti. (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.