Coşkulu mazbata töreni

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan ve tek aday gidilen AK Parti Devrek İlçe Başkanlığına seçilen Av.Murat Durdubaş İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.

Coşkulu mazbata töreni
24 Eylül 2020 Perşembe 16:45

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan ve tek aday gidilen AK Parti Devrek İlçe Başkanlığına seçilen Av.Murat Durdubaş İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.

Türkiye ve Devrek için inandığı yolda yürüyen Başkan Durdubaş, mazbata törenine  beraberinde AK Parti Milletvekilleri  Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri,Gençlik Kolları,Kadın Kolları,İl Genel Meclisi Üyeleri,Belediye Meclisi Üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ile geldiği Devrek Adliyesinde  İlçe Seçim Kurulu Hakiminden  mazbatasını almasının ardından Adliye önünde yoğun bir katılımla teşkilatla  birlikte fotoğraf çekilerek çoşkulu kutlandı.

 AK Parti Devrek İlçe Başkanı Av.Murat Durdubaş parti binasında gazetecilere yaptığı açıklamada, "Bugün 7. olağan Genel Kurulumuz neticesinde göreve geldiğimiz Devrek ilçe başkanlığının mazbatasını almış bulunmaktayız Bizler de bu görevi en güzel şekilde yerine getireceğini de inanıyoruz. Göreve gelen arkadaşlarımızın hepsine başarılar diliyorum. Bizden önce ilçe yönetiminde görev alan arkadaşlarımıza görev yaptıkları süre içinde gösterdikleri başarıdan dolayı hepsini kutluyorum” dedi.Devrek için teşkilatımızla beraber canla başla hepbirlikte çalışacağız.”

Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar ve AK Parti İl Başkanı Zekin Tosun de AK Parti Devrek İlçe Başkanının aldığı mazbata nedeniyle kendilerini kutlayarak başarılar diledi. (Ahmet ÇİMEN-DEVREK)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.