Bozkurt ve ekibi özlenen birlikteliği sağladı

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen dayanışma ve kaynaşma kahvaltısı, Anadolu Otel’de gerçekleştirildi.

Bozkurt ve ekibi özlenen birlikteliği sağladı
27 Eylül 2021 Pazartesi 14:56

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen dayanışma ve kaynaşma kahvaltısı, Anadolu Otel’de gerçekleştirildi.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt’un ev sahipliğinde düzenlenen programa, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Zonguldak önceki dönem milletvekilleri Fazlı Erdoğan, Faruk Çaturoğlu ve Hüseyin Özbakır, AK Parti Kdz. Ereğli Kurucu İlçe Başkanı Muhammet Köse, AK Parti ilçe ve belde başkanları, AK Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları, AK Parti önceki dönem ilçe başkanları, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş ve yönetim kurulu üyeleri, Kdz. Ereğli önceki dönem Belediye Başkanlarından Murat Sesli, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri ile partililer katıldı.

“İÇ VE DIŞ TEHDİTLERİN ÜSTESİNDEN GELİYORUZ”

Programda açılış konuşmasını yapan AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt, AK Parti’nin girdiği her seçimden başarı ile çıktığına vurgu yaparak; bu başarıların asıl mimarlarının belde ve köylerde çalışan dava arkadaşları olduğunu söyledi.

Bozkurt açıklamasında, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın feraseti ve cesur duruşu ile hem partimiz hem de ülkemiz, önümüze çıkan iç ve dış tehditlerin üstesinden gelmiştir. Cumhurbaşkanımız, sadece ülkemizde değil dünya mazlumlarına da her platformda sahip çıkarak dünya lideri olmuştur.

BAŞARILARIMIZIN ALTINDA BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ YATIYOR

Türkiye’nin itibarı ve gücü son 19 yılda kat be kat artmıştır. Herkesin derdi ile dertlenen, özgürlükleri genişleten, ulaşımdan sağlığa, eğitimden sosyal yaşama, ekonomiden dış politikaya ve teknolojik alandaki başarılı çalışmalar ile AK Parti girdiği her seçimden başarı ile çıkmıştır. Elbette elde edilen bu başarıların asıl mimarları bu salonda bulunan sizler gibi değerli AK dava arkadaşlarımızdır. Sizler her seçim döneminde Armutlucuma, Çaylıoğlu, Kaptaş, Çayırlı, Subaşı, Yalıboyu, Gülüç, Kandilli, Ormanlı ve merkez mahallelerde partimizin bayrağını en üstte dalgalandırdınız. Bu güne kadar elde edilen başarının altında birlik ve beraberliğimiz yatıyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da her fırsatta söylediği gibi 'Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız.' İlk seçildiğimiz günde söylediğimiz gibi; sen-ben yok, biz varız, Ereğli’miz var, AK davamız var. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya, aramıza nifak sokmaya çalışanlara asla fırsat vermeyeceğiz. Büyük yatırımların ihaleleri yakın zamanda yapılacak. Ereğli Belediyesi, heykel belediyeciliğinin öncülüğünü yapıyor” dedi.

ALAN, ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Programda Milletvekili Polat Türkmen, AK Parti Kdz. Ereğli Kurucu İlçe Başkanı Muhammet Köse, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ve Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, selamlama konuşması yaparken; Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan ise 30 yıldır Zonguldak’a hizmet yapılmadığına dikkat çekerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kendilerine verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar konuşmasında muhalefete yüklenirken, 2023 seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

ZONGULDAK’IN HER YERİ ŞANTİYE GİBİ

AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu ise yaptığı konuşmada, birlik ve beraberliğe dikkat çekerek, “Dimdik, kaya gibi durarak yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Zonguldak’ta çok güzel gelişmeler yaşıyoruz. Filyos liman projesi söylemden eyleme geçmiş durumdadır, Mithatpaşa Tünelleri bitme aşamasında, sahil projesi ve hastane projemiz hızla devam etmektedir. İnşallah kısa bir süre içinde Ereğli Üniversitesi’ni de hep beraber bölgemize kazandıracağız. Zonguldak’ın her yeri şantiye halinde devam etmektedir. Emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

“İŞ ÜRETİYORUZ”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen ise konuşmasında şunları söyledi:

“Kadınıyla, genciyle hep beraber çalışarak gelecek nesillere yaşanılabilir, yönetilebilir, dünyada sesi gür çıkan bir ülke, bir miras bırakmak zorundayız. Tüm belediyelerimiz bir tarih yaşıyor, biz laf üretmiyoruz iş üretiyoruz.”

Konuşmaların ardından partiye hizmetleri olan eski ilçe başkanlarına plaket takdiminde bulunuldu. Toplu fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.