Bozkurt, esnafın sorunlarını dinliyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, esnafların sorunlarını dinlemeye devam ettiklerini söyledi.

Bozkurt, esnafın sorunlarını dinliyor
14 Ocak 2021 Perşembe 16:43

Adalet ve Kalkınma Partisi Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, esnafların sorunlarını dinlemeye devam ettiklerini söyledi.

Bozkurt, “ Fırsat buldukça esnaf ve sivil toplum kuruluşlarının sorun ve taleplerini dinlemeyi sürdürüyoruz. Dün akşam S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi ile Armutlucuma Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ettik” diyerek şunları söyledi:

“Seçim İşleri Başkanı Nusret Burak Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Akyol ile birlikte S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi’nde Kooperatif Başkanı Seçkin Turhan ve üyelerle görüşerek nakliyeci esnafının sorun ve taleplerini birinci ağızdan dinledik. Kooperatifin çalışmalarını yakından takip ettiğimizi ifade ederek geçmişte büyük sıkıntılar yaşayan nakliyeci esnafının işlerinin yavaş yavaş düzeldiğini belirterek, sektördeki sıkıntıların giderilmesi noktasında Kooperatif yöneticileriyle istişare içinde olmaya devam edeceğiz.

Armutlucuma Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Demircan ile de Armutlucuma bölgesinin sorunlarını görüştük. Bölgede bulunan köylerin sorunlarının aciliyet sırasına göre çözüme kavuşturmak için çalışmalarımzı sürdüreceğiz. Özellikle Ereğli-Devrek yolunun tam anlamıyla hizmete açılmasıyla birlikte Armutlucuma bölgesinin cazibe merkezi olacak inşallah” (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.