“Bizlerin tek derdi halka hizmettir”

AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Zonguldak için yapılan her türlü yatırım ilimiz halkı için yapılmaktadır” dedi.

“Bizlerin tek derdi halka hizmettir”
14 Ekim 2021 Perşembe 00:19

Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Zonguldak Belediyesinin Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında yaptığı çalışmaları açıklayarak, “Bizlerin tek derdi halka hizmettir” dedi.

Ayçiçek açıklamasında, “Uzun yıllar Belediyeyi yönetmeye çalışıp hizmet üretemeyen anlayış yapılan hizmetleri de elbette görmeyecektir. Fakat halkımız yapılan hizmetleri takdir etmektedir” diyerek şunları söyledi:

“Zonguldak mahallelerimiz sıcak asfalt ile tanışmış, alt yapı ve üstyapı çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir. Zonguldak halkı uzun yıllar görmediği hizmetleri sadece bir kaç yılda görmüştür. Halkımıza verdiğimiz sözü tutmaya onlara hizmet etmeye devam ediyoruz. Büyük projeler ile halkımızı tanıştıracağız. Sahil projemizi en kısa zamanda bitirerek sahilimizde halkımızın güzel vakit geçireceği bir alan oluşturmuş olacağız. Acılıkta devam eden AVM inşaatımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Lavuar Alanımızda yapılacak olan proje ile bazılarının sadece hayal ettiği bir hizmeti de faaliyete geçirmiş olacağız. Mithatpaşa Tünelleri kavşak çalışması son sürat devam etmektedir.

Zonguldak'ımız AK Parti hizmetleri ile tanışmaya başlamıştır. Şehrimizdeki dönüşümü hep birlikte hissedip yaşamaya başlayacağız.

Zonguldak için yapılan her türlü yatırım ilimiz halkı için yapılmaktadır. Devletimizin yaptığı yatırımları küçümsemek halka yapılan hizmetleri layık görmemekten başka bir şey değildir.

Zonguldak Belediye Başkanımız Ömer Selim Alan halkımızın emrinde çalışmalarını yürütmekte, gerek belediye çalışmaları gerekse Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan projelerin takibi ile halka layık olduğu hizmetleri yerine getirmektedir.Bizlerin tek derdi halka hizmettir” (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.