AK Parti Haftalık toplantısını yaptı

Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak İl Başkanlığının haftalık toplantısı parti binasında yapıldı.

AK Parti Haftalık toplantısını yaptı
14 Haziran 2021 Pazartesi 23:08

Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak İl Başkanlığının haftalık toplantısı parti binasında yapıldı.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun başkanlığında yapılan toplantıya, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan,İl Kadın Kolları başkan vekili Şennur Danış, Gençlik Kolları Başkanı Benhur Özübek ve yönetim kurulu  üyeleri katıldı.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan  toplantıda, şehrimizde yapımı devam eden Zonguldak'ın çehresini değiştiren ve bundan sonra yapılacak olan projelerle ilgili İl Yönetimini bilgilendirdi.

AK Parti Zonguldak  İl Başkanı Zeki Tosun yaptığı açıklamada, “İnşallah Belediyelerimizle, Teşkilatlarımızla ve Milletvekillerimizle Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'la beraber İnandığımız Yolda yürümeye devam edeceğiz. Toplantıda ayrıca Birim Başkanlarının ve İlçe Koordinatörlerinin raporlarını aldık. Kadın Kolları Başkan vekilimiz Şennur Danış ve Gençlik Kolları Başkanımız Benhur Özübek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

AR-GE Başkanımız Burhan Onuk yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında İl Yönetimini bilgilendirdi. Toplantımızda almış olduğumuz kararlar hayırlara vesile olsun” dedi. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.