21. yüzyılda ilimiz karanlık çağı yaşıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, CHP il genel meclisi üyelerini ziyaret etti.

21. yüzyılda ilimiz karanlık çağı yaşıyor
01 Şubat 2021 Pazartesi 16:44

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, CHP il genel meclisi üyelerini ziyaret etti.

Yavuzyılmaz beraberinde CHP İl Başkanı Murat Pulat ile yaptığı ziyarette il genel meclisi üyeleri ile sohbet ederek sorunlarını dinledi.

CHP Milletvekili İl Genel Meclisi üyelerinin odalarının küçüklüğüne sitem ederek, “İl Özel İdaresi taşınacak, meclis üyelerinin odası bile yok. Plansız ve programsız iş yapınca böyle oluyor. Meclisler bile göstermelik meclise dönüşüyor. Aslında bir çalışma alanı gerekli imkanların arttırılması gerekli, il genel meclis üyeleri faaliyetleri süresince onları yirmi dört saat nasıl çalıştırırız üzerine bir sistem burada kurulmuş olması gerekli. Ama Zonguldak'ta nasıl çalıştırmayız üzerine bir sistem var. Yani Cumhuriyet Halk partili il genel meclis üyelerine tahsis edilen şu oda bile ne kadar içler acısı iken ben daha iyisi var mı nereye taşınacak diye sorduğumda yani bu odanın da gideceği ve hiç yerde tahsis edilmeyeceğini öğreniyorum.

Eğer bu şehirde il genel meclis üyelerine reva görülen buysa vatandaşa görülen reva acaba nedir düşünemiyorum. Zaten onu da yaşıyor vatandaşımız, elektrik kesintisi ve su kesintisi ve doğalgaz kesintisi, 21. Yüzyılda karanlık çağı yaşıyor Zonguldak. Zaman zaman üyelerimiz ile kendi bölgelerinde bir araya geldik yani 3-4 tane ilçede bir araya geldik değerlendirmeler yapma fırsatımız oldu ama tabi tabii Zonguldak’ın dertleri sıkıntıları çok" dedi. (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.