Level Hospital Hastanesinden Engellilere indirim anlaşması

Kozlu Engelliler Derneği Zonguldak'ta faaliyet gösteren Özel Level hastanesi ile bir indirim anlaşması imzaladı. Engelliler Derneği üyeleri Özel Level Hastanesi'nden alacakları hizmetlerden indirimli faydalanacak

Level Hospital Hastanesinden Engellilere indirim anlaşması
08 Haziran 2021 Salı 17:39

Kozlu Engelliler Derneği İlçe temsilcisi İsmail Dilbaz ile Level Hospital’i temsilen Halkla İlişkiler Müdürü Arzu Yetimoğlu arasında yapılan hizmet protokolünde Zonguldak Kozlu ilçesine bağlı engelliler derneği üyeleri anlaşma kapsamında hizmet almaya başlayacaklar.

ENGELLİLERE İNDİRİM

Engelliler Derneği Kozlu Temsilcisi İsmail Dilbaz yaptığı açıklamada “Bugün Zonguldak'ta faaliyet gösteren Özel Level hastanesi ile bir indirim anlaşması imzalıyoruz. Engelliler Derneği üyesi her arkadaşımız bundan sonra Özel Level Hastanesi'nden alacakları hizmetleregöre; muayene, laboratuvar ve görüntüleme hizmetlerinde %15,medikal yatışlar ve ameliyat gibi hizmetlerde %10 indirim anlaşması yapmış bulunuyoruz. Yapılan İndirim anlaşmasından üyelerimiz ve birinci derece yakınları (eş, çocuk) üye kimlik kartlarını göstererek yararlanabileceklerdir. Üyelerimize hayırlı olsun" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.