Ali Uzun'dan Zonguldaklılara davet

19. Dönem Zonguldak Milletvekili Ali Uzun, Ankara Özel Lokman Hekim Akay Hastanesinde göreve başlaması nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, “Yeni başladığım bu kurumda tüm Zonguldak halkını ağırlamaktan onur duyacağım” dedi.

Ali Uzun'dan Zonguldaklılara davet
10 Kasım 2019 Pazar 17:51

19. Dönem Zonguldak Milletvekili Ali Uzun yaptığı açıklamada, “Kasım ayı itibariyle, Ankara Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi’nde göreve başlamış bulunmaktayım” dedi.

Uzun mesajında, “Uzun yıllardır sağlık sektörüne gönülden hizmet vermiş biri olarak, geçmişte olduğu gibi bugün de siz değerli hemşehrilerime güven ve onurla hizmet etmeye devam edeceğim” diyerek şunları söyledi:

“Sizleri yeni göreve başladığım bu kurumda ağırlamaktan onur duyacağım. Sağlığım el verdiği sürece, Zonguldaklı hemşehrilerimin her zaman Ankara’da bir kapısı olduğunu da hatırlatmak isterim.

Ayrıca Özel Ankara Umut Hastanesi’nde görev yaptığım süre boyunca, bölge insanımıza hizmette emeği geçen tüm yönetim kadrosuna, doktorlarına ve çalışma arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim. Zonguldaklı hemşehrilerimin Mevlid Kandilini kutlar, insanlığa barış ve huzur getirmesini dilerim. Sağlıklı ve huzurlu günler geçirmeniz temennisiyle, saygılarımı sunarım” (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.