‘Kanunsuz Topraklar’ dizisinin çekimleri başladı

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, TTK’ya bağlı Eğitim Ocağında çekimlerine başlanan ‘Kanunsuz Topraklar’ dizisinin setini ziyaret etti

‘Kanunsuz Topraklar’ dizisinin çekimleri başladı
28 Mayıs 2021 Cuma 20:38

Başrollerini Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in paylaşacağı Kanunsuz Topraklar dizisinin çekimleri Zonguldak’ta Türkiye Taşkömürleri Kurumuna bağlı TTK Eğitim Ocağında çekilmeye başlandı.

Bir madencilik hikayesini anlatan ‘Kanunsuz Topraklar’ dizisinin Zonguldak’ta başlayan çekimleri öncesinde Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, TTK Eğitim Ocağına giderek dizinin çekimlerini izledi ve yetkililerden bilgi aldı.

Dizi için hem İstanbul'un Beykoz ve Kemerburgaz gibi yerlerinde hem de Zonguldak'ta platolar hazırlandı. Maden patronları ve maden işçilerinin de hikayesini anlatan dizi, ana karakterleri Davut ve Gülfem'in aşkını da bu bağlamda ele alacağı öğrenildi.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, beraberinde Zonguldak Vali yardımcısı Yıldırım Uçar, İl Jandarma Alay Komutanı kıdemli Albay Gönen Süslü, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, yapımcılığını Faruk Turgut, senaryosunu Zülküf Yücel ve yönetmenliğini Faruk Teber'in üstlendiği çekimleri ilimizde yapılan "Kanunsuz Topraklar" dizisinin setini ziyaret etti.

Vali Tutulmaz dizi oyuncuları ve set çalışanlarına kolaylıklar ve başarılar dileyerek, Televizyon dizisinin, kömürle var olan, emeğin ve alınterinin başkenti sayılan ilimizin tanıtımına katkı sağlayacağına inandığını ifade etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.