Eski belediye başkanının kızı dünya evine girdi

Zonguldak eski belediye başkanı Secaattin ve Sevgi Gonca’nın biricik kızı Gizem Gonca ile Gülin-Hüseyin Demirdöğen çiftinin oğulları Göktan Dedeman Otel’de düzenlenen muhteşem düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Eski belediye başkanının kızı dünya evine girdi
04 Ağustos 2019 Pazar 16:34

Dedeman Otel’de gerçekleştirilen düğün töreninde, Gizem-Göktan çiftinin nikahlarını Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan kıydı.

Gençlerin nikah şahitliğini ise,  TBMM eski Başkanı, Kamu Görevlileri Etik Kurulu başkanı Zonguldak eski milletvekili Köksal Toptan, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski başkanı Zeki Çakan, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar, AK Parti önceki dönem milletvekili Özcan Ulupınar,  19. Dönem Zonguldak Milletvekili Ali Uzun, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ve gelin ile damadın yakınları yaptı.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ın kıydığı nikah sonrası evlilik cüzdanı TBMM eski Başkanı Köksal Toptan tarafından geline takdim edilirken, Belediye Başkanı Alan’da genç çifte kahve takımı hediye etti.

Zonguldak eski belediye başkanı Secaattin Gonca, eşi Sevgi Gonca kardeşleri ve yakınları düğüne katılan konukları kapıda karşılarken, konuklar ile tek tek ilgilendiler.

Gizem-Göktan çiftinin düğün törenine, TBMM eski başkanı Köksal Toptan, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski bakanı Zeki Çakan, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, AK Parti önceki dönem milletvekili Özcan Ulupınar, 19. Dönem Zonguldak Milletvekili Ali Uzun, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun eşi Emine Tosun, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Yazıcı Arıman, CHP İl Başkanı Hakkı Güney, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Baro Başkanı Özel Eroğlu, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz,  AK Parti eski Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, AK Parti eski il başkanı Celil Uzun, Kozlu eski belediye meclis üyesi Ömer Çamur, Çalışma ve İŞKUR İl Müdürü Gönül Demirsu, AFAD İl Müdürü Ahmet Güngör, Zonguldak belediyesi çalışanları, Zonguldak eski belediye başkanı Secaattin Gonca döneminde görev yapan müdürler meclis üyeleri, KEDAŞ döneminde beraber görev yapan dostları ile kalabalık bir misafir topluluğu katıldı.

Şafak Gazetesi olarak Gizem-Göktan çiftine ömür boyu mutluluklar dilerken, Gonca ve Demirdöğen ailelerini de kutluyoruz. (Şaban YILMAZ)