Batuhan Arıman Ve Selin Toker Dünya Evine Girdi

AK Parti Zonguldak önceki dönem İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Yazıcı Arıman’ın oğlu Turizmci Batuhan Arıman ile tercümanlık yapan Selin Toker düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdiler.

Batuhan Arıman Ve Selin Toker Dünya Evine Girdi
04 Ekim 2020 Pazar 14:38

Alaborina Restoranda gerçekleştirilen nikahı Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan kıydı. Nikahın kıyılmasının ardından Evlilik cüzdanı AK Parti önceki dönem milletvekili Özcan Ulupınar ile AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu tarafından geline takdim edildi.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan da genç çifte kahve takımı hediye etti.

Nikah törenine, AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, önceki dönem milletvekili Özcan Ulupınar, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Erbay, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Zonguldak eski dönem milletvekili ve Züleyha Yazıcı Arıman’ın babası Necdet Yazıcı, AK Parti bazı ilçe başkanları, AK Parti ilçe kadın kolları başkanları,  İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Türkan Özdemir, Çalışma ve İŞKUR İl Müdürü Gönül Demirsu, ile gelin ve damadın yakınları katıldı.

Şafak Gazetesi olarak Batuhan Selin çiftine bir ömür boyu mutluluklar dilerken, Arıman ve Toker ailelerini kutluyoruz. (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.