Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu üyesi Murat Kotra, Zonguldak'ta İl ve İlçe Başkanları ile bir araya gelerek kongre süreci ile ilgili konuştu.

Fener’de bulunan Üst Cemiyette yapılan kahvaltılı toplantıya, MHP MYK üyesi Murat Kotra,  Ülkü Ocakları Zonguldak İl Başkanı Doç. Dr. Oğuzhan Karadeniz,MHP İl Başkanı Varol Demirköse, MHP Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erbay, Kozlu, Kilimli, Ereğli, Alaplı, Çaycuma, Gökçebey ve Devrek İlçe Başkanları ile bazı kadın üyeler katıldı.

Düzenlenen kahvaltının ardından  8 İl Başkanı ve İlçe Başkanları ile buluşan MYK üyesi Murat Kotra, kongre süreci hakkında bilgi verdi.

Kotra yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Bilindiği üzere 9 Ağustos tarihinde Samsun'un İlkadım ilçesinde MHP'nin kongre süreci başlamıştır. İlkadım İlçe Başkanlığımızın kongresinden sonra da Türkiye genelinde bütün ilçe başkanlıklarımızın kongreleri gerçekleştiriliyor. MHP'mizin MYK üyeleri, Merkez Disiplin Kurulu üyeleri, Milletvekilleri bu kongrelerde Divan başkanları olarak görevlendiriliyor. Bu hafta sonu da Merkez İlçe Başkanlığımızın, Pazar günü de Ereğli İlçe Başkanlığımızın Olağan Kongreleri gerçekleşecek. Bizlerde buralarda görevlerimizi yerine getireceğiz. İlçe Başkanlarımızın tamamına başarılar diliyorum”

Yapılan konuşmaların ardından MYK üyesi Murat Kotra ilçe başkanları ile yapılacak olan kongreleri değerlendirdi. (Şaban YILMAZ)